PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607865}
7,0 1 632
oceny
7,0 10 1 1632
Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

dopiero niedawno trafila mi w lapki, choc fanem serii jestem od pierwszej czesci. niestety rozczarowalem sie okropnie. gra po prostu niedopracowana! mimo checi wprowadzenie czegos nowego do serii tworcy polegli u mnie za sprawa serii niedociagniec. najbardziej mnie wnerwia brak obslugi niektorych klawiszy! za chiny nie mozna ustawic sterowania tak jak sie chce! zawsze mialem np tab na przylegniecie do sciany - tutaj sie nie da! poza tym mam mysz z 5 przyciskami i poza podstawowymi, nie moge ich ustawic! w chaos theory nie bylo takich problemow. poza tym zdarzylo mi sie ze nie chcial wczytac zapisanej wczesniej gry i musialem zaczynac etap od nowa. brak miernika widocznosci to kolejny brak w porownaniu z poprzednikami. ok, wiem ze tym razem juz nie dzialamy tylko w nocy ale mimo wszystko dla mnie jest to jus standard w splinter cell. dalej mamy tez np"zaczepianie sie" bohatera o niektore przedmioty i kilka innych tym podobnych wad...
sam silnik graficzny - choc ladny - wydaje sie mniej dopieszczony od tego z chaos theory (ktory uwazam za najlepsza czesc; w conviction niestety gralem tylko w wersje na ipada i tam jest cieniutka).
ogolnie nie podoba mi sie pomysl z wyjsciem z cienia. w nocy, w tradycyjnym kostiumie gralo sie super - tutaj juz tego dreszczyku nie ma... ja daje 6/10. dalbym moze 7 gdyby nie te ograniczenia w klawiszach - po prostu skandal!

born2run

Jeśli grałeś na PC to polecam wersję na PS2 - całkowicie inna gra, stworzona przez inne podstudio Ubisoftu, sam właśnie mam zamiar zagrać, ponoć bliższa duchowi dawnych SC.

born2run

PeCetowa wersja to niezłe krapiszcze. Sam ją przeszedłem, ale nieźle wpienia to niedopracowanie. Grałem jeszcze wcześniej na X360 i tam wszystko ładnie śmiga. Więc, jeżeli ktoś chce zagrać w tę część to radzę zaopatrzyć się w wersję konsolową.

born2run

Popieram użytkownika Alchem1st. Wersja na PS2/pierwszego X-Boxa to zupełnie inna gra, stworzona przez ekipę odpowiedzialną za Chaos Theory.

ocenił(a) grę na 10
born2run

Chaos Theory był bardziej polityczny, a Double Agent bardziej emocjonujący i ciekawszy, bardziej angażujący w warstwie fabularnej. DA był wg mnie idealną kontynuacją- dodano bardzo fajne elementy (np. zabawę w agenta penetrującego wroga bez skradania), nie psując jednocześnie tego, co najlepsze w serii, czyli genialnym skradankowym modelu gry, choć z kosmetycznymi zmianami do których szybko się można przyzwyczaić. Dopiero w Convictions kompletnie wszystko zniszczyli. O błędach, o których piszesz trudno mi się wypowiedzieć, bo ja nie pamiętam, żebym miał takie problemy, grało mi się bardzo przyjemnie.

raVadrian

To chyba grałeś w wersję na PS2, bo tej pecetowej nie da się wytrzymać - istny koszmar, błąd na błędzie.

Apogeum osiągnęła w misji w bodajże jakimś hotelu, gdzie nie wiadomo było, którędy należy iść, żeby nie wypaść przez podłogę z mapy - po jakimś 12-tym razie stwierdziłem, że walić tę grę.

I na tym moja przygoda z serią SC się skończyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones