PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606954}
7,7 4 594
oceny
7,7 10 1 4594
Tomb Raider: Anniversary
powrót do forum gry Tomb Raider: Anniversary

Świetna gra.

użytkownik usunięty

Odzwyczaja nas od patrzenia na bohatera jak na maszynę do naszej rozrywki. Teraz można bardziej się wczuć w Larę - trzeba oszczędzać jej siły i nie walić nią bez potrzeby po ścianach :-D
Te krwawiące ręce. Widok dla mnie zawsze szokujący nawet jeśli to tylko krew cyfrowa...

użytkownik usunięty

Jednak nadal rażą pewne rzeczy (oprócz monstrualnego biustu bohaterki ;-) Ona za bardzo przypomina terminatora. Potrafi skakać od ściany do ściany na 7 metrów i chwycić się malutkiego gzymsu 50 razy w ciągu godziny i za każdym razem z tą samą precyzją... To strasznie bajkowate!

Dużo realistyczniej byłoby, gdyby Lara co pięć rzucała teksty w stylu: "Sorry, ale muszę chwilę odpocząć", "Idę się odlać za tamtą skałę, więc weź wyłącz monitor na chwile" albo "Sam se skacz z tego wodospadu".

ocenił(a) grę na 8
Dizzy87

No to fakt ;) ale musiała by mieć R21 i Adult .

ocenił(a) grę na 9
Dizzy87

I jeszcze obowiązkowy kemping, tak co najmniej 6 godzin odpoczynku.

ocenił(a) grę na 8

Wpraszam sobie, nie jestem żadnym terminatorem, tylko wrażliwą kobietą z pistoletami. Teraz mi dali nawet łuk do strzelania i bardziej zrobili mnie realistyczną. Biust w nowej części mam o wiele zmniejszony na całe szczęście :)

użytkownik usunięty

http://www.youtube.com/watch?v=1dMz----M3Y&feature=related
- prawdziwa Lara Croft ;-D

użytkownik usunięty

Sorry - pomyłka - to będzie chyba w innej części - tu Lara jakoś brudzi się, ale nie ma ran. Przeliczyłam się.

użytkownik usunięty

Ja też w to grałem i też to moja ulubiona gierka . Moment przed akcją , jak sobie patrzy i podskakuje , a tu i ówdzie jej faluje , jak prawdziwa super-kobieta .
Ale 3 razy sobie odpowiadać ? , to mi się nie zdarzyło .

nieźle się ubawiłem z tego dialogu :) Już myślałem, że się ze sobą pokłóci :)

ocenił(a) grę na 8
adzej

Kupiłem to grę niedawno (właściwie to w ramach nagrody za coś tam) i utknąłem na T-Rexie... ;/ W oryginale było go łatwo pokonać bo były miejsca by się schować. Wiem, że trzeba go jakoś na kolce naprowadzać teraz ale coś mi nie idzie.

carlosss00

Musisz strzelając do niego napełnić "pasek rage" T-Rexa (ten czerwony pod paskiem zdrowia). Wtedy dinozaur zacznie szarżować w twoim kierunku. W odpowiednim momencie (praktycznie w ostatniej chwili) odskocz na bok, najlepiej używając Shifta. Powinno załączyć się slow-motion. Strzelaj dopiero kiedy zejdą się na jego głowie dwa kółka i całość podświetli się na czerwono. Jeśli zrobisz wszystko dobrze T-Rex uderzy w kolce i straci część zdrowia. Całą sekwencję powtórz parę razy, a dinozaur wypełni swoje przeznaczenie i przejdzie do historii.

ocenił(a) grę na 8
Dizzy87

Specjalnie przerwałem grę by podziękować za podpowiedź (nie zauważałem tych dwóch kółek ;p) T-rex poszedł w niepamięć. xD

carlosss00

Odszedł do prehistorii, gdzie jego miejsce. Ciesze się, że mogłem pomóc. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones