PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606950}
7,7 2 228
ocen
7,7 10 1 2228
Tomb Raider: The Last Revelation
powrót do forum gry Tomb Raider: The Last Revelation

Najlepsza

ocenił(a) grę na 9

Moim zdaniem najlepsza część Tomba ,akcja osadzona w jednym kraju ,super fabuła .Potem w serii Tomb Raider coś się zaczęło psuć.

użytkownik usunięty
Margo

Nie wiem, czy najlepsza (więcej źródeł mówi, że nie), ale jak na razie jedyna część, w jaką grałam. Po pewnym czasie robi się trochę nudna, ale generalnie jest OK.

No właśnie... ja też spotkałem się z różnymi opiniami na temat gry. Ponoć najlepsza ze starych TR. Tyle że kupić ją (lub ściągnąć) graniczy z cudem. Ktoś wie, gdzie można się dorwać do ostatniej rewelacji?

użytkownik usunięty
ichear

Ja mam oryginał na płycie kupiony ponad 10 lat temu.

ocenił(a) grę na 9
ichear

na allegro jest cała masa

użytkownik usunięty

Ja spotkałem się z opinią , że najlepszy jest drugi z serii

Margo

ta część a zaraz po niej 2

Margo

Można kupic Ultimate Edition , tam są wszystkie gry na nawet na Viste.

Margo

Zgadzam się, mimo że kwadratowa, to jest najlepsza.

ocenił(a) grę na 8
arizona47

Tak jedna z lepszych za lokalizację(starożytyn Egipt!), fabułę i świetne cut-sceny. Ehhh gdyby filmy na bazie serii maiły fabułę na tym poziomie co ta część to byłby hitami :)

ocenił(a) grę na 10
Margo

Tak ,tak najlepszy. Najdłuższy i najtrudniejszy. Trzeba się naprawdę nagłowić ,żeby ja przejść. Pamiętam jak musiałam się cofać z przed ostatniego levela bo zabrakło mi jednego klucza. I do tego dużo pułapek. Jest bardzo rozbudowana ,jak na gra z tego okresu. Ciekawa fabuła i bardzo dużo nowych opcji (w porównaniu do TRIII). Czasami jednak może się zdawać trochę monotonny bo nie zmienia się lokalizacja. Szkoda ,że nie było w nim Croft Manor. Cudna gra, tylko dla niej trzymam jeszcze w domu stare Playstation.

Margo

Bardzo dobra, jednak fakt, że akcja była osadzona w jednym obszarze to dla mnie była to wada. W pewnym momencie miałem już serdecznie dość piramid i egipskich grobowców. Brak było jakiejkolwiek odskoczni w inne tereny jak we wcześniejszych i późniejszych częściach.

ocenił(a) grę na 9
Margo

Dla mnie jedynka najlepsza. Najwyżej oceniana, bo przełomowa. Genialny klimat niczym w Gothic 1.

Tomb raider 1 - 10/10 - ukończyłem 3 razy
Tomb raider 2 - 10/10 - naciągana ocena. Dwa razy przeszedłem.
Tomb raider 3 - 8,5/10 - Także dwa razy ukończyłem
Tomb raider 4 -8/10 - Tą część przeszedłem tylko raz. Najdłuższa i najtrudniejsza z wszystkich części.

Pozostałe części tej serii były znacznie łatwiejsze i uproszczone dla młodszych graczy.
Szczególnie to widać, gdy się gra w oryginalną 1 część,
a po niej Anniversary odświeżoną pierwszą cześć z 2007 roku :)
Niezłe są też nowe Tomb raidery, ale to już nie to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones