PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606950}
7,7 2 228
ocen
7,7 10 1 2228
Tomb Raider: The Last Revelation
powrót do forum gry Tomb Raider: The Last Revelation

Ruskie spolszczenie

ocenił(a) grę na 9

Miałem tą grę spolonizowaną przez ruskich piratów :) Jeśli ktokolwiek ma tą wersję gry w
swoim posiadaniu - proszę koniecznie o kontakt!

thesixers

Witam. Masz może już tę wersję gry? Kiedyś też w to grałem i chętnie bym sobie przypomniał te czasy:)

ocenił(a) grę na 9
daro1111

Niestety nie :(

ocenił(a) grę na 10
thesixers

Nie Ty jeden ;) Może gdzieś ją mam, poszukam w domu, ale niczego nie obiecuję^ ^

thesixers

Ja mam tą wersję ze Spolszczeniem zrobionym przez Ruskich. Ale szczerze jej nie poleca, wyraźnie słychać że robione było w pokoju z bardzo kiepską jakością dźwięku. No i ten akcent Rosyjski czasem nawet wyrazy po rusku. Widziałem że na Youtube są filmiki właśnie z tej wersji sami zobaczcie. Szkoda czasu na tą wersję, odechciewa się gry już po paru minutach. Najlepiej w Oryginalną wersję pograć.

ocenił(a) grę na 9
bialypc

Chodzi o sentyment :) Jeśli masz tę wersję, bardzo chętnie ją od Ciebie odkupię (albo chociaż kopię)! Napisz do mnie na thesixers(at)gmail.com

thesixers

Witam chciałem ci wysłać Meila ale wyskoczyło mi że "Ares e-mail jest nierozpoznawalny.

thesixers

Sorry za post pod postem ale już za późno aby go edytować.
Tak więc podam ci mój Meil odpisz na niego to ci podam informację co do tej wersji gry.

darek19791214@gmail.com

bialypc

Witam ma ktoś jeszcze ten dubbing pilnie tego poszukuję jeśli tak to Proszę o kontakt
krystiandrozd1@gmailcom
ps.
po gmail dodaj kropkę :)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones