PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606949}
7,3 525
ocen
7,3 10 1 525

Tomb Raider III: The Lost Artifact
powrót do forum gry Tomb Raider III: The Lost Artifact

9/10

ocenił(a) grę na 8

Naprawdę świetny dodatek i jeżeli ktoś zastanawia się po ukończeniu trójki czy warto sięgnąć po dodatek, ja bym powiedział, żeby brał bez zastanowienia. Nie byłem zbyt pozytywnie nastawiony przed grą w "The Lost Artifacts" jako, że dodatek do dwójki odbiegał od podstawowej części dość znacznie. Poziomy były dużo mniej kreatywne i już zupełnie nie zapadające tak w pamięć. Miało się wrażenie, że to tylko resztki, poziomy, które nie "załapały się" do podstawowej wersji. Tutaj z kolei trudno to odczuć, bo poziomy stoją na zbliżonym poziomie co w "Adventures Of Lara Croft". Już na samym wstępie zostajemy przywitani znakomitym, klimatycznym i pomysłowym w Szkocji (zresztą drugi jest równie dobry, jeśli nie lepszy). Następne dwa levele są nieco słabsze, ale nie jakoś drastycznie. Poziomy we Francji świetnie podsumowują ten dodatek, który śmiało polecić mogę każdemu, nawet nie będącemu fanem TR. Moja ocena: 9/10.

ocenił(a) grę na 9
Shady_Yo

Grałem w ten dodatek i muszę przyznać, że mnie zaskoczył. Jest to pierwszy przypadek gdzie sam dodatek jest lepszy od podstawowej wersji gry. Dlaczego? Ponieważ poziomy są znacznie lepiej zrobione. Po prostu zostały lepiej zaprojektowane, a do tego dodatek jest barwny i robi wrażenie. Jednak dodatek do drugiej części też zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Ma niesamowity klimat i gra się w niego naprawdę fajnie. Ogólnie lubię wszystkie Goldy, a mój ulubiony to właśnie ten do drugiej części co nie zmienia faktu, że trzeci jest również niesamowity zwłaszcza, że przebił nawet podstawową wersję gry.

ocenił(a) grę na 8
Shady_Yo

Obecnie powstaje fanowski remake TR 2 i TR 3.

Gość, który tworzy remake TR 2 po 2 latach prac nad nim wydał demo 31 sierpnia 2017 z niecałym poziomem na
murze Chińskim. Prezentuje się to kapitalnie. I jest zrobione w stylu Anniversary 2007 czyli remaku TR 1,
ale ma o wiele lepszą grafikę, bo jest tworzone na silniku Unreal Engine 4.
Link do dema - http://tombraider-dox.com/
Ponoć ta utalentowana osoba z Francji dostała po wydaniu dema dobrą pracę, ale stara się w wolnym czasie
dokończyć lokację z murem Chińskim. Pod znakiem zapytania stoi czy kiedykolwiek weźmie się za Wenecję.
Chyba, że stworzy większy zespół i mu pomogą.

Natomiast fanowski remake TR 3 tworzy inna osoba z bratem. Pracują już nad tym 3 i pół roku.
Gra stawia na większe zmiany i ma czerpać z serii Prince of Persia i Assassins creed.
W planach mają demo. Gra ma oferować wszystkie 19 lokacji z podstawki + 5 z dodatku The Lost Artifact.
http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=218115

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones