PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606909}
7,6 4 558
ocen
7,6 10 1 4558
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

I jak tak to skąd ją można wziąć? No i najgorsze, czy da się odpalić na XP?

Bardzo chciałbym w nią zagrać.

Piotrek4

ja kupiłem sobie Tomb Raider Ultimate Edition i wszystko działa oki jest ...

ocenił(a) grę na 5
Wookie_LG

A nie wiesz czy oni te wcześniejsze części dostosowywali do obecnej technologii czy po prostu Ci działa ot tak?

Bo wiesz co, kupibym to sobie. Tam jest chyba 10 części za 60 zł, tak więc swietna sprawa.

ocenił(a) grę na 7
Piotrek4

Akurat mój kolega kupił sobie tą kolekcję i pierwsza część mu się uruchamiała na Windows XP. Problem był taki, że na podniesionej rozdzielczości gra haczyła (i nie była to raczej wina komputera sprzed kilku lat), a czasami w ogóle wychodziła do Windowsa. Innych starszych części nie sprawdzał.

speiderman

mam umilte edition i działą na win 7

ocenił(a) grę na 5
kubix98

Ok, dzięki wielkie. Kupię sobie tę Ultimate Edition bo naprawdę fajna sprawa. Wszystkie części i jeszcze dodatki powrzucali. Naprawdę, ekstra rzecz.

Piotrek4

razem z dodatkami to 12 gier - warto zwłaszcza, że tanie nawet

ocenił(a) grę na 5
Wookie_LG

wiem wiem, już kupiłem ;)

ocenił(a) grę na 5
Piotrek4

Kupiłem ponad rok temu, a dopiero zacząłem. Ale mam zamiar teraz przejść po kolei wszystkie części. Idzie na razie dość szybko, w trzy dni jestem już w połowie I części. Ja pierniczę, ale prehistoria. Ale jak fajnie jest Lara zrobiona, niby taka totalna pikseloza, a animacja ciała jak żywa. Nawet fajna ta I część, choć grafika jest po prostu masakryczna :P

Ale najważniejsze, że gra hula na XP aż miło. Żadnych błędów, wszystko jest po prostu znakomicie.

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

no tak słaba giereczka bo.. ."grafika i system poruszania się główną postacią słaby" Człowieku pomyśl retrospekcyjnie - to gra sprzed 23 lat, że czasy były jakie były. .No tak ale Ty to wiesz...tu tkwi problem. Zapewne o jeszcze starszych tytułach nie ma co wspominać w Twoim towarzystwie.

ocenił(a) grę na 5
djadamus

Człowieku, pomyśl trochę. Ocena jest subiektywna dla każdego użytkownika. Jeżeli ktoś nakręci film o problemach chłopów śląskich w latach 20. XIX wieku i będzie to nawet najgenialniejszy film to ja mu mogę dać 1/10 bo problemy takich chłopów mnie nie interesują.

A Mortal Kombat fiździ riździ łubudubu mogę dać 10/10 bo to film, który przypomina mi dzieciństwo i będzie wywoływał u mnie najpiękniejsze emocje, choć to film obiektywnie wręcz debilny.

Teraz wytłumacz mi na jakie składowe dzieli się moja ocena dla pierwszej części Tomb Raider i co oznacza u mnie ocena 5/10.

użytkownik usunięty
Piotrek4

18zł za Legendę , Underworld i Anniversary w przeliczeniu to niezła cena

Piotrek4

Nie... żadna gra z pod szyldu TR nie dostała statusy freeware.

użytkownik usunięty
lechu15

zdaje mi się że dwa dodatki twórcy umieścili jako freeware

Piotrek4

lol TR freeware? Dowcipne ;d

ocenił(a) grę na 5
burnhotrythmsoul

Wiele tytułów z tego okresu taki status już otrzymało i wiele z tych gier to ogromne klasyki (całkiem niedawno bodajże C&C), więc nie wiem co jest dowcipnego w tym pytaniu.

ocenił(a) grę na 8
Piotrek4

Red Alert tez chyba juz ma to miano? :)

ocenił(a) grę na 8
Piotrek4

Ja mam tego tomb raider'a nie z Ultimate Edition i działa mi na windows vista. Choć wydanie które posiadam nie ma polskiej wersji :(

użytkownik usunięty
Piotrek4

Najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie kupno TR: Ultimate Edition :) Części 1-5 są po Angielsku, Angel of Darkness - Underworld są po Polsku. Każda część MUSI odpalić na XP/Viście/7 bez żadnego szemrania!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones