PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 232
oceny
8,2 10 1 26232
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

:((((

ocenił(a) grę na 10

A mnie jest trochę przykro, że pewnie Tomb Raider nigdy już nie będzie wyglądał jak "Anniversary"
"Underworld" i "Legend" tylko właśnie tak jak ta najnowsza część. Nie chodzi o grafikę tylko
kierunek w, którym gra poszła, czyli bardziej survival niż odkrywanie.

ocenił(a) grę na 10
amanea666

Gra jest EPICKA!!!!!Skończyłem właśnie POELCAM na MAXA

ocenił(a) grę na 10
klytus

Nie twierdzę, że gra jest zła, pewnie sama niedługo po nią sięgnę, jest mi tylko przykro, że już nie będzie tomb raidera takiego jaki był przedtem, bo teraz pewnie jeśli jeszcze jakiś wyjdzie to tylko w tym kierunku

ocenił(a) grę na 10
amanea666

To zerknij jak wciąga jak Cię pochłania i wtedy napisz;-)

ocenił(a) grę na 8
klytus

Jak ktoś lubi interaktywne filmy to na pewno :)

ocenił(a) grę na 10
Andruszka

Pojęcie Interaktywny film to według mnie Heavy Rain lub nadchodząca Beyond Two Souls..TR to przygodowa gra akcji...takie lubimy:)

ocenił(a) grę na 10
amanea666

Dla mnie świetna - nie wiele razy zdarza się, abym wracał do jakiejś gry, a ta sprawia, że mam ochotę jeszcze raz odpalić PS3 i ponownie zagrać.

ocenił(a) grę na 9
amanea666

niestety ale się zgadam. gra jest sama w sobie dobra fabuła także ale sam pomysł i motyw zrestowania fabuły wkurza strasznie fanów starszych części. Jeżeli chodzi o wygląd do najlepsza dla mnie była i jest Legenda i Underworld.

ocenił(a) grę na 5
amanea666

Raczej strzelanie niż survival... survival to byłby, gdyby zrobiono symulator jednego z "braci", których Lara masowo masakruje (i którzy może faktycznie jako pierwsi odkrywają te wszystkie grobowce). Samo strzelanie nie jest złe, tylko scenariusz marnie je uzasadnia - technicznie gra jest świetna i gdyby nie brała się tak na poważnie przy nawale głupotek, imo byłaby dużo bardziej strawna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones