PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 208
ocen
8,2 10 1 26208
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Lara wygląda teraz fenomenalnie. Grafika zdecydowanie na wielki plus. Już się nie mogę doczekać :D

ocenił(a) grę na 9
Jimmy_Eat_World

ja też. szkoda tylko, że gra wyjdzie dopiero po końcu świata ;)

pawelecki96

Przed, przed końcem. o.O Koniec świata ma nastąpić w grudniu, gra ukarze się w listopadzie. :)

ocenił(a) grę na 9
Jimmy_Eat_World

Hurrrrrraaaaaaa! Zdążę zagrać!!!

pawelecki96

Ho ho... Też się cieszę. Tylko pewnie cena będzie znów wygórowana.

ocenił(a) grę na 9
Jimmy_Eat_World

Każda gra (zaraz po premierze) ma wygórowaną cenę, ale na nową Larę warto wyłożyć każdy grosz (zwłaszcza ze świadomością, że za miesiąc i tak kasa nie będzie już potrzebna...xD)

pawelecki96

Szczerze? Coś czuję że to nie będzie ostatni "koniec świata" w moim życiu. xd Ale na wszelki wypadek trzeba się uzbroić w taki tytuł jak ten. ;)

Jimmy_Eat_World

Ja tez nie czuję nawet nie liczę ile już przeżyłam . Oby tylko komputer poszedł na tą Lare , bo go brutalnie pobije.

ocenił(a) grę na 9
victory15

Też się boję, że mój jej nie udźwignie, ale jak na razie nie znam wymagań, więc się za bardzo nie martwię

pawelecki96

Teraz będzie artykuł o Tombie w gazecie komputerowej (zapomniałam) tytułu ,ale migneło mi zdjęcie , pewnie tam będzie napisane.Jescze pewnie z 50 razy reklmay puszczą.

victory15

Gra zapowiada się fenomenalnie! Chyba warta każdych pieniędzy!

Medroks

Taa ale wolę poczekac tak z miesiąc pewnie stanieje , a ja jestem trochę skąpa .Kiedyś kupiłam grę za 130 zł a tydzień później kosztowała 99 .Czytałeś ten artykuł?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones