PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 208
ocen
8,2 10 1 26208
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

3/10

ocenił(a) grę na 3

Tomb Raider nie jest ciekawą grą. Mam wrażenie, że nie chodzi tu o granie tylko podziwianie
widoków. Polecam raczej dzieciakom.

ocenił(a) grę na 10
pachomir

a ja polecam tobie pograć dłużej niż 30 minut i ustawić wyższy poziom trudności żeby wypowiadać się na temat danej gry

ocenił(a) grę na 3
michal4p

ok, dzięki za cenną radę, jesteś prawdziwym kolegą

ocenił(a) grę na 10
pachomir

Chyba kpisz, najlepsza przygodówka w jaką grałęm

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

Przygodówka ? XDDD

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Co w tym śmiesznego?

ocenił(a) grę na 7
Himiteshu

Bo to jest gra akcji?

ocenił(a) grę na 10
sebogothic

Przede wszystkim przygodówka

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

Przygodówka to np: Sanitarium, ale nie zręcznościowa nawalanka byle by do przodu.

Movie_Crash_Man

Jest też eksploracja terenu w poszukiwaniu surowców, skradanie się, rozwiązywanie prostych zagadek i plądrowanie grobowców więc plis nie próbuj nikomu wmówić że to zwykła zręcznościowa nawalanka bo tak nie jest

Movie_Crash_Man

A przede wszystkim dobrą (w mojej opinii) fabułę

Movie_Crash_Man

FW ostatnio ma ostry apetyt na komentarze bo wszystkie zjada !

ocenił(a) grę na 3
DR16

Poziom zagadek w tomb raiderze jest na poziomie quake i innych gier fps. Dorabianie do tego teorii, że to gra przygodowa z elementem akcji to niezły przekręt i manipulacja. Gry przygodowe z elementem akcji to szczególnie tomb raider 4, ALE NIE nowy tomb raider, w którym zagadek praktycznie nie ma, a 3/4 gry to tępa mordowanka

ocenił(a) grę na 3
Movie_Crash_Man

W oryginalnych tomb raiderach na planszach spotykałeś z 3-5przeciwników i na tym się kończyło za to tony zagadek w liczbie od kikludziesięciu w górę - na każdym etapie. W nowym Tombraiderze większość gry to tępa jatka taka z tego gra przygodowa jak z Blood Rayne lol

ocenił(a) grę na 3
Movie_Crash_Man

Nazywanie tego TOMB RAIDERA przygodówką z elementem akcji to plucie w mordę przygodówkom, bo bliżej temu tombraiderowi do tępych fpsó, w których też występują zagadki niż do klasycznej serii tombraider która faktycznie była przygodową grą z elementami akcji - pierwsze 4 części szczególnie. Każdy etap miał kilkadziesiąt zagadek, a przeciwników na całych lokacjach było około 5 i to były przygodówki z elementem akcji, aale nie nowy tomb raider tępa jatka, w której 3/4 gry chodzi o mordowanie a zagadki są na poziomie tępych fpsów to nie jest przygodówka tylko tępa rzeźnia z szczątkowymi zalążkami przygodówki czyli gra akcji tpp a nie przygodówka

Movie_Crash_Man

Czy ty byleś pijany gdy to pisałeś ?

ocenił(a) grę na 3
DR16

Napiszę inaczej. Czy ty byłaś/byłeś plemnikiem tatusia kiedy oryginaln tomb raidery miały premierę ? Zakładam, że tak.

Movie_Crash_Man

Owszem, nie grałem w żadnego innego Tomb Raidera prócz tego, ale to nie znaczy jakimś gimbem który jara się strzelaninami, po prostu wciągneła mnie historia, odkrywanie grobowców i akcja która nie zwalnia tępa ani na moment.

ocenił(a) grę na 3
DR16

No jesteś gimbusem, bo nie znasz prawdziwej serii tomb raider i nie wiesz co z nią zrobili

Movie_Crash_Man

Postawili bardziej na akcję, brutalność i rozwój głównej bohaterki :)

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

To już wystarczy napluć na gatunek przygodówek i nazwać przygodówką tępawą jatkę z ładnymi widokami, aby nazywać to najlepszą przygodówką ? Najlepsze przygodówki to Sanitarium, Broken Sword i masa innych tytułów, - tępawe zręcznościówki to nie są przygodówki dlatego nie przemianowuj gatunków bo plujesz na przygodówki

Movie_Crash_Man

Boże zlituj się człowieku !!

Naprawdę musisz tak mocno narzucać Swoje zdanie innym którzy myślą inaczej ?!

Powinieneś nazwać swoje konto "jawiemwszystkolepiejawynie"

ocenił(a) grę na 3
DR16

Ja tylko narzucam zdanie tym którzy nie myślą, a nie tym którzy myślą inaczej

Movie_Crash_Man

To że ty myślisz w taki sposób to nie znaczy że inni myślą gorzej

ocenił(a) grę na 3
DR16

No ale przecież myślą gorzej, bo nie rozróżniają gatunków gier. Ja sam robię gry i ograłem setki gier w różnych gatunkach od lat 90tych...

Movie_Crash_Man

Ty robisz gry ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones