PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 212
ocen
8,2 10 1 26212
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

9/10

użytkownik usunięty

nigdy nie grałam w Tomb Raider'a, to był mój pierwszy i bardzo mi się podobało, do tego w
maksymalnych ustawieniach grafika wygląda ślicznie, no i polski dubbing nieźle wypadł.

ocenił(a) grę na 2

Ta gra odpowiada wyłącznie osobom które wcześniej nie grały w żadnego innego

ambersb

Nieprawdą to jest.

użytkownik usunięty
finallyh

Jedna z moich ulubionych serii i bardzo się rozczarowałem, ale jeżeli tobie tak bardzo się nowy TR spodobał, to nie będę krytykował absolutnie.

ambersb

ja grałem w starą część i mi się nie podobała a nowa jak najbardziej tak wiec twoja opinia jest nieprawdziwa

ocenił(a) grę na 2
wort801

Opinie mają to do siebie, że są indywidualne:)

ambersb

no wiem :)

ocenił(a) grę na 9
ambersb

Mylisz się, grałem we wszystkie poprzednie Tomb Ridery i dawno już nie widziałem tak dobrego remake a ...

ocenił(a) grę na 10
ambersb

Nie :)

ambersb

Co Ty piszesz? Wielu ludzi znam, którzy grali we wszystkie TR i mówią, że ten jest najlepszy. Jednak trzeba przyznać, że poprzednie części TR były o wiele trudniejsze i żeby odnaleźć jakiś grób, czy coś trzeba było się długo namęczyć, ale komu dzisiaj chce się myśleć? Może nie ten klimat już, ale seria TR nie będzie non stop przesiadywać w epoce brązu. Większość ludzi OCENIA GRY PRZEZ SENTYMENT DO STARSZYCH CZĘŚCI! Z tego powodu mam ocenić "najnowszego" TR na 1 lub 2? Wciąga jak bagno, a nie jak poprzednie części i mam ocenić najniżej? Dajcie spokój, ludzie.

ocenił(a) grę na 9

Oczywiście każdy ma swoje zdanie ale w tym przypadku nie pozostaje mi nic innego jak się zgodzić z tym iż, gra na maksymalnych ustawieniach wygląda świetnie. Grałem w poprzednie części Tomb Ridera i dziwią mnie opinię ludzi którzy twierdzą ze ta gra ich rozczarowuję. Uważam że, seria Tomb Rider doczekała się (w końcu) skoku jakościowego w stosunku do poprzedniczek. Mamy tu szereg usprawnień w stosunku do poprzednich odsłon. Grafika na dobrych komputerach jest dużoooo lepsza, eksploracja bardziej otwarta niż wcześniej no i samo poruszanie się i sterowanie Larą lepsze. Mnie ta gra porwała i daje 9/10. To jeszcze nie ideał ale jak na PC to najlepsza gra w 2013 roku...

użytkownik usunięty

O nie... Polski dubbing wypadł fatalnie Gorczyca czy któraś tam była beznadziejna i czytała swoje dialogi bez żadnych emocji. Tak na siłę jakby ktoś ją zmuszał, a ona miała to w du.pie... Pamiętam scenę, gdy Lara rozwaliła sobie nogę i wyciągała grot czy polała się czymś do dezynfekcji (rok temu grała nie pamiętam dokładnie) w prawdziwej wersji, gdy krzyknęła, to wyszło to bardzo przekonująco, prawdziwie, a ta żałosna polska aktorka, stękała jakby robiła kupę. Bardzo mi się nie podobała;/
Na szczęście grałam w oryginalną wersję jedynie z polskimi napisami i cieszę się, bo po filmikach na YT naszej śmiesznej polskiej Lary, to odechciewało mi się oglądać

ocenił(a) grę na 9

Proponuje zagrać w poprzednie części.Masa zagadek i super lokacji i wciągającej fabuły :) Jednym słowem wieczory z Larą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones