PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 232
oceny
8,2 10 1 26232
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Mam problem z tym bratem Bradimira (czy jakoś tak), jest cały opancerzony, jak go załatwić?

ocenił(a) grę na 9
Enigm

Jak podświetlisz wroga "instynktem przetrwania" to na czerwono zaznaczony jest jego słaby punkt. Ten ma głowę ;) boss na końcu gry ma plecy. :) a swoja droga fajna gra trochę prosta:) przeszedłem na 94% teraz zabawa w multi ;)

Cziken

Wiem, trzeba go czekanem zarąbać... Ale gdy mam go już drugi raz walnąć to mnie odrzuca? Więc jest inny sposób go pokonania? Czy coś trzeba naciskać razem z F, gdy go czekanem wale?

ocenił(a) grę na 9
Enigm

nie wiem ja grałem na PS3 :) na ekranie zawsze pokazuje jeśli jest jakiś QTE co trzeba nacisnąć :) nie miałem z nim problemu:)

ocenił(a) grę na 10
Enigm

Ja potraktowałem go granatami :D Podziałało.

ocenił(a) grę na 7
tomb2525

co za kretyn z ciebie granatami go roz#ebałes a tociekawe .Może opisz to albo wklej scenke

ocenił(a) grę na 10
sylwester_3

Kretynem to sobie możesz nazywać kolegów z piaskownicy. Jak nie masz krzty kultury to wypad z forum. Z ćwierć intelektami nie zamierzam rozmawiać.

ocenił(a) grę na 7
Enigm

mam ten sam problem jak ty za każdym razem mnie odrzuca jak mam zadać ostatni cios -.-

ocenił(a) grę na 10
Kalenz

Ja mam to samo jakby F nagle przestało działać i mnie odrzuca. Nie wiem co mam z tym zrobić jak naciskam F serią nie działa, trzymam nie działa ... już ma tego dosyć -,-

ocenił(a) grę na 7
powalonedrzewo

Idioto(tko) trzeba być prze debilem, aby nie umieć włączyć w odpowiednim wyświetlanym momencie przedstawionego migającego przycisku.Gratuluje inteligencji, pewno poniżej 70

ocenił(a) grę na 7
Kalenz

Idioto(tko) trzeba być prze debilem, aby nie umieć włączyć w odpowiednim wyświetlanym momencie przedstawionego migającego przycisku.Gratuluje inteligencji, pewno poniżej 70

ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

co się tak denerwujesz, zaraz po wstawieniu komentarza próbowałem i mi się udało tak jak mówiłeś trzeba było raz kliknąć F a potem przytrzymać F tyle że tam nic takiego nie było napisane a to się działo dosyć szybko nic dziwnego że tyle osób miało z tym problem.Osobiście łącznie walczyłem z nim gościem 15 minut zanim obcykałem jak odpowiednio klikać F.

ocenił(a) grę na 7
Kalenz

ahaha to gratuluje.Pewno zaliczyasz się do tych innych.

ocenił(a) grę na 10
Kalenz

Ja też musiałam sie troche nalatać zanim go zabiłam. Właściwie to dobre ćwiczenie na cierpliwość :D

ocenił(a) grę na 7
Enigm

Idioto(tko) trzeba być prze debilem, aby nie umieć włączyć w odpowiednim wyświetlanym momencie przedstawionego migającego przycisku.Gratuluje inteligencji, pewno poniżej 70

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones