PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 206
ocen
8,2 10 1 26206
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Przecież to nie jej morda. Totalnie inna osoba zupełnie innej narodowości. Co to w ogóle za niecharakterystyczna postać.

Sama gra patrząc na rozgrywkę to nie jest Tomb Raider.

Masakra.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Yyyy odświerzyli przestarzał model rozgrywki i zrestartowali genialnie serię?

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

A co jest przestarzałego w mordzie Lary Croft, która już nie jest Larą Croft ?

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Przeciez to jest młoda Lara, nie skminiłeś konwencji widzę ;/

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

W oryginalnym tomb raiderze nie jest stara.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Jest na pewno dorosła, ja wiem dla niej wiek się zatrzymał :)

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

Ta nowa Lara to inna osoba. Oryginalna Lara to przecież mix różnych ras. Ta nowa Lara to inna postać przecież. Nowa gra pod tym samym tytułem i nowa postać o takiej samej nazwie.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Nie trollu, to ta sama postać

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

jaki kwa trollu ? Przecież to nie ja zniszczyłem postać Lary CROFT TYLKO twórcy tego czegoś.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Chyba chciałeś powiedziec naprawili

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

A co było nie tak ze świetnymi Tomb Raiderami 1,2 szczególnie

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Do 4 było ok później straszne były już te gry, więc bardzo dobrze że zajęło się tym nowe studio i odświeżyli formułę. Jak dla mnie najlepszy TB, oby dwójka była jeszcze lepsza

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

Tylko dlaczego nazwali inną postać Lara Croft zamiast dać oryginał w lepszej jakości.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Przecież to jest ta sama postac

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

No przecież nie jest. Oryginalna Lara Croft nie jest czystej krwi europejką jest jak Angelina Jolie prawie.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Można robic z postacią co sie chce i nikt im tego nie zabroni?

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

Przecież to nie jest Lara Croft.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

A zapomniałem to księżna Diana

ocenił(a) grę na 3
Himiteshu

Nie da się przerobić człowieka z japonko mulatki na europejke.

ocenił(a) grę na 9
Movie_Crash_Man

Z ciekawości zapytam... Jakiej japonko-mulatki? Lara Croft od czasu ukazania się pierwszego TR była brytyjką i jest nią nadal. W koncepcie co prawda miała korzenie latynoskie, ale zmienili to bo wydawcy się nie podobał ten pomysł (i dobrze)

ocenił(a) grę na 3
Thorongil83

Wydawca to rasista który wynarodowił Larę, bo miał taki kaprys.

ocenił(a) grę na 9
Movie_Crash_Man

Jak to nie jest jej morda?? chłe chłe
Odpaliłes geniuszu to na ps4 czy xbox one? To końcowe i poprawione wydanie tej gry.

ocenił(a) grę na 5
Wolfman_PL

Które, zgodnie z obraną trajektorią, wykrzywia jej twarz jeszcze bardziej :)

ocenił(a) grę na 3
Wolfman_PL

Ty tak serio ? Widząc dwie zupełnie inne osoby powiedziałbyś, że to ta sama osoba ?

ocenił(a) grę na 9
Movie_Crash_Man

Ps4 i xone sa końcowa wersja czytasz ze zrozumieniem? Poprzednia wersja się nie liczy

ocenił(a) grę na 3
Wolfman_PL

To inna osoba względem serii klasycznej umiesz czytać ze zrozumieniem ?

ocenił(a) grę na 9
Movie_Crash_Man

Lara to mix narodowości więc o co chodzi :)

ocenił(a) grę na 3
Wolfman_PL

O to, że to zły mix i inna osoba.

Movie_Crash_Man

Oj tam już nie przesadzaj, Lara wreszcie wygląda naturalnie, poza tym powiedzmy sobie sobie szczerze tej serii potrzebny był reset

ocenił(a) grę na 3
DR16

Naturalnie ? Wynarodowiona i zmieniona osoba na inną, która ukradła imię i nazwisko oryginalnej

Movie_Crash_Man

Mówiąc naturalnie miałem na myśli bardziej ludzko - zwyczajna, ładna i zgrabna dziewczyna, wcześniej wyglądała jakby urwała się z rozkładówek Playboya...

ocenił(a) grę na 3
DR16

Bardziej ludzko wygląda, bo obecne komputery przetwarzają większą ilość polygonów nie zmienia to faktu, że to nie jest Lara Croft.

ocenił(a) grę na 3
Movie_Crash_Man

Oryginalna Lara Croft wyglądała by bardziej ludzko na nowych silnikach, bo możliwości pc rosną. Z każdą częścią gry wyglądała bardziej ludzko

Movie_Crash_Man

To JEST Lara Croft ale młodsza, mniej pewna siebie i dopiero rozwijająca się

I czemu niby innej narodowości ? Przecież wszystkie podkładające jej głos aktorki są Brytyjkami (Keeley Hawes, Camilla Luddington)

Jeśli znowu chcesz mi powiedzieć że "To nie Lara Croft" to proszę zamiast tego podaj jakiś inny argument

ocenił(a) grę na 3
DR16

To nie Lara. Zupełnie inne rysy twarzy. Lara to nie Michael Jackson

Movie_Crash_Man

Łał, może później zaczeła wciskać w siebie botoks etc.

ocenił(a) grę na 9
Movie_Crash_Man

bosze miej litość. Tomb raider to gra konsolowa , a nie piecowa. Byla mixem narodowości, ale możliwości sprzętu tamtych czasów były takie sobie i wyglądała jak wyglądała. Skoro miała korzenie latynoskie to po prostu wrócili do tego konceptu. Stad nazwa definitive edition

ocenił(a) grę na 3
Wolfman_PL

To nie Lara. Zupełnie inne rysy twarzy. Lara to nie Michael Jackson

ocenił(a) grę na 9
Movie_Crash_Man

Napisz do square , może w następnym zrobia silikonowa barbie, z melodyjnymi ustami

Wolfman_PL

Co to znaczy "gra konsolowa"? Ukończyłem TR na piecu grając myszą i klawiaturą i absolutnie nie zgodzę się, aby było coś w niej co czyni ją bardziej konsolową niż piecową.

ocenił(a) grę na 9
zygdresze

nie żartuj sobie, to konsole utrzymują poziom sprzedaży i dzięki nim w spiraconym światku blachowym masz w co pograć. Klawiatura i mysz? o rety

Wolfman_PL

Nie zgodzę się. Kupuję gry w sklepie, nikt z łaski mi nic za darmo nie daje. O kwestii poziomu cen nie będę dyskutował bo ich nie ustalam. Klawiatura i mysz - bardzo wygodne i efektywne połączenie. Gra na padzie także jest w porządku (na blaszaki też są pady) - nie zgadzam się z pojęciem "gra konsolowa". Piractwo na konsolach także występuje, może mniejsze bo trzeba bawić się w modowanie konsol. Ale powiedz - czy uważasz, że ceny gier na konsole są fair? Bo jak dla mnie są zdecydowanie zbyt wysokie. I nie ze względu na poziom piractwa na blaszaku, lecz po prostu - bo Sony lub Microsoft tak mogą i możesz im nagwizdać.

ocenił(a) grę na 9
zygdresze

Ceny konsol zawsze były wysokie dochodzi więcej mord do koryta przy sprzedaży, ale
- nie mam żadnego śmiecia typu steam i bandy złodziei , która mi grę wypożycza. Niech mnie cmokna we włochaty zad bo grosza im nie dam
- konsolowe utrzymują cenę na rynku,
- ukończę grę i mogę ją odsprzedać dosłownie - kont sprzedawać nie możesz
- mam w doopie nowe update sprzętu dla lepszej graficzki i mordęgi z wolnym portem
- piractwo w porownaniu z pc to prawie nie istnieje
- konsolową grę zawsze i wszędzie łatwiej sprzedać niż guzik wartą pc.
Wracając do Tomba, sterowanie, gatunek gry - platformer , świadczyło jak najbardziej, że to konsolwa gra. Pc to ówcześnie strategie i zalew przygodówkami oraz w mniejszym stopniu rpg

Wolfman_PL

(...) zawsze były wysokie dochodzi więcej mord do koryta (...)
Zapewniam Cię, że nie dochodzi nic więcej, po prostu ceny są wysokie i już. Wspomniałeś o możliwości odsprzedaży - jeden z powodów wysokiej ceny.
Steama, G4WL czy Origina też nie trawię, ale nie mam za bardzo wyboru jeżeli wciąż wybieram pieca do grania. Produkty retail na półkach sklepowych opakowane są tym gównem. Jedyne co mogę, a czego robić nie chcę to ściągnąć pirata.
Mało jednak masz doświadczenia z grami nie konsolowymi (tak wynika z argumentów, które podajesz) - ukończyłem TR i zapewniam Cię, że gra nie była dla mnie bardziej konsolowa niż inne produkcje. Może po prostu dlatego, że twórcy stanęli na wysokości zadania i dobrze przenieśli sterowanie.

ocenił(a) grę na 9
zygdresze

Wiesz ja Tr mam wszystkie edycje nowe w folii do dziś na konsole i pc. A zapomniałem obecnie jak się to nazywa i dlaczego są droższe , bynajmniej kiedyś były o 100%, jest tam jakaś opłata w nich. Pc mogłeś kiedys też sprzedawać

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Jak dobrze, że ktoś patrzy na takie rzeczy! Mi też się nie podoba ta twarz, patrzę na screeny i widzę jakąś zasmuconą, zapłakaną Larę, a przecież oryginalnie miała twardy i dumny charakter. Do kitu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones