PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 212
ocen
8,2 10 1 26212
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Bardzo się napaliłem na ten tytuł. Grałem w poprzednie części Tomb Raider'a i przypadły mi do
gustu, więc postanowiłem zagrać i w najnowszą część, tym bardziej że pokazuje ona początki
Lary Croft, a gra to w swojego rodzaju survival, więc dodatkowy powód dla którego chciałem w
nią zagrać. Początek gry mnie rozczarował, jeśli chodzi o wstęp. Liczyłem na fajne
wprowadzenie, ale panowie z Crystal Dynamics od razu rzucili graczy na głęboką wodę. To mi
się za bardzo nie spodobało, bo lubię fajne wprowadzenie, które zachęci mnie do gry. No ale
cóż, musiałem to jakoś przeboleć i nie ukrywam, że byłem rozczarowany.Fabułą też na początku
byłem rozczarowany, ale z czasem gra mnie coraz bardziej wciągała. Grę starałem się ukończyć
szybko, bo na półce czekają wszystkie części Uncharted do przejścia, więc skupiłem się
całkowicie na fabule gry. To co mnie najbardziej urzekło to otoczenie. Czasami ,aż chciało się
stanąć i podziwiać. Do tego bardzo fajne zagadki, czyli można powiedzieć znak rozpoznawczy tej
serii gier, niektóre mi zajęły sporo czasu, za nim doszedłem co mam zrobić. Fajny system
rozwoju postaci, ulepszanie broni i inne bajery, co mnie bardzo zaskoczyło i zarazem bardzo
spodobało, gdyż nie spodziewałem się tego. Przedmioty, książki do szukania i czytania, też jak
najbardziej na plus. Twórcy ukazali nam brutalne sceny śmierci Lary, gdy coś źle klikniemy, albo
uderzymy o coś z dużą prędkością, więc lepiej wszystko robić poprawnie :)
Na minus to sztuczna inteligencja przeciwników, w sumie to jej brak. Stoi dwóch gości obok
siebie, jednego duszę łukiem, a obok stoi drugi, który nie reaguje... ale nie przeszkadza to
bardzo w rozgrywce.

Gra na prawdę godna uwagi każdego gracza, który nie może przejść obojętnie obok tego tytułu.

Jacek12_fw

Ogolnie zgadzam sie. Gra mnie bardzo zafascynowala. Wkrecilam sie do tego stopnia, ze traktowalam ja jak ogladanie dobrego filmu. Zauwazylam, ze niektorym nie podobal sie poczatek - dla mnie byl udany i szczerze piedziawszy w tym TR podoba mi sie wszystko ;)

Ofeflia

*powiedziawszy (pisane na telefonie, dopiero wyłapałam błąd ;))

ocenił(a) grę na 10
Jacek12_fw

Gra na prawdę świetna, więc oceniam bardzo wysoko 10/10. Ogólnie jednak uważam, że jest za prosta. Zagadki wcale nie stanowią problemu a o sztucznej inteligencji przeciwników wspomniałeś już wyżej. "Instynkt przetrwania" jest elementem zbytecznym i zbyt ułatwiającym gameplay.

ocenił(a) grę na 7
Jacek12_fw

No ja akurat do TR przystąpiłem po ograniu serii Uncharted i jest w nim sporo mechanizmów zaczerpniętych właśnie z serii Naughty Dog. Bawiłem się jednak dobrze, przyjemny reebot tytułu, jednakże dla mnie zawsze najlepszy będzie Tomb Raider 2 i misja w Wenecji :)

ocenił(a) grę na 8
the_governor

Ja jestem po pierwszej części Uncharted i powiem szczerze, że była to dla mnie katorga...

ocenił(a) grę na 7
Jacek12_fw

2 i 3 są zdecydowanie lepsze. Jednakże jeśli chodzi o produkcje od studia Naughty Dog i jednocześnie chyba najlepszy tytułem na PS3 jest dla mnie The Last of Us.

ocenił(a) grę na 8
the_governor

Ja też uważam, że TLoU to cud miód orzeszki.
Liczę, że kolejne części Uncharted będą lepsze, bo pierwsza część nie sprawiła mi żadnej radość z gry.

ocenił(a) grę na 7
Jacek12_fw

przeskok z U1 na U2/U3 jest dość widoczny, pod każdym względem, wręcz z pewnością to odczujesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones