PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 232
oceny
8,2 10 1 26232
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Karta graficzna

ocenił(a) grę na 8

Siema mam małe pyt. czy "Tomb Raider" pójdzie na mojej karcie ??? Moja karta : GF 520 1GB

ocenił(a) grę na 8
TheKrystek

Szczerze to wątpie pewnie odpali ale o komfortowej grze zapomnij twoja grafika to typowa budżetówka która wydajnościa niedużo odbiega od układów zintegrowanych z płytą główną. Ale z drugiej strony można zobaczyć jak ludzie grają w BF3 na tej karcie więc może da radę najlepiej jak sam sprawdzisz

TheKrystek

TR ma całkiem dobrą optymalizację więc może na niskich dasz radę pograć ale zależy to również od reszty podzespołów.

ocenił(a) grę na 10
ElTabasco

Przy core i3 i 6gb ramu ta karta sprawuje się bardzo dobrze, pograsz na lajcie na wysokich detalach w rozdziałce 1024x768 albo na średnich wy wyższej rozdziałce, a tak poza tym ta karta nie jest aż taka tragiczna i owszem różni się osiągami od kart zintegrowanych, a jak kolega wyżej napisał, TR ma dobrą optymalizację.

ocenił(a) grę na 8
TheKrystek

Reszta jest w porządku, jest ponad wymagania. Tylko niepokoiła mnie karta graficzna... bo myślałem że będzie mi strasznie klatkować czy coś w tym stylu...
Czyli uważacie że pójdzie ?

ocenił(a) grę na 10
TheKrystek

Bez problemu.

ocenił(a) grę na 8
WujekChu1ek

Dobra dzięki za pomoc. Jesteście spoko...

ocenił(a) grę na 10
TheKrystek

A powiedz mi ile masz ramu i jakiego procka??

ocenił(a) grę na 8
WujekChu1ek

AMD Athlon(tm) II X3 455 Processor 3,30 GHz a ramu mam 4 GB

TheKrystek

Oj pograsz ale bardzo musisz okroić na jakości;/ na średnich detalach, bez antyaliasingu i na pewno nie w HD. Wystarczy że wlączysz Cienie na wysoko oraz opcje ładnych włosów i zrobi Ci się pokaz slajdów.

ocenił(a) grę na 8
gsekulski

Wiem że grafika nie będzie zbyt dobra ale zależy mi głównie na grze :D bo jak nie pójdzie to mam zamiar trochę poprawić sprzęt ^^

ocenił(a) grę na 10
TheKrystek

Pójdzie na Srednich na 100% grafika nie zawsze jest ważna ale grywalność...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones