PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 206
ocen
8,2 10 1 26206
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Od jakiegoś czasu na necie pojawiły się grafiki w których lara całuje się ze swoja koleżanką. Wyczytałam również wiele dyskusji i się przeraziłam. Ogólnie jestem tolerancyjna ale to dla mnnie przesada. Grałlam w każdą gre Tomb Raider, oglądnełam każdy film, jako dziecko była moją idolką... I co teraz ? Trzymałam się jej nawet kiedy porównywali ją do ,,super gierek" !!!!! Mam nawet komiksy !!!! Proosze o wyjawienie mi czy ona pozostanie przy miłości do płci przeciwnej.

ocenił(a) grę na 5
Aliice_29

lol, witaj w internecie. Odradzam guglowanie frazy "rule 34" :)

Aliice_29

Nie no, bez przesady, przecież wiadomo, że ona jest z Nathanem z Uncharted, nawet mam grafike http://25.media.tumblr.com/012dc7e0f59b9a5e9f8806b7ec9e7036/tumblr_mf4wqyu0Jv1s0 u27eo9_1280.jpg hahaha. To nic, że dwie inne gry. A nawet to Drake jest bardzo podobny do Gerarda Butlera a jak wiadomo, grał on w jednej części TR wraz z Angeliną Jolie - wnioski? :D
A tak poważnie to serio, jak wyżej, bez przesady :D

Aliice_29

jak żyć?

Aliice_29

oj tam oj tam

Aliice_29

Lol, Lara nie jest homoseksualistką. Nie ufaj wszystkiemu co znajdziesz w internecie... To są fanowskie fan-arty. :) I mimo wszystko trochę dziwne, że taki fakt miałby sprawić, że przestanie być Twoją idolką. Jesteś jej niegodna. ;p

ocenił(a) grę na 6
Aliice_29

Szkoda, że nie jest :D

Aliice_29

To była, podobno, pierwsza wersja scenariusza.
Choć moim zdaniem na siłę próbowano dać nowej Larze więcej kontrowersji, już tą grę tak naszpikowali gore, że niektórzy recenzenci mówili o przesadzie (co zapewne było celem autorów).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones