PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 206
ocen
8,2 10 1 26206
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

czy w pudelku znajduje sie koszulka bo na odwrocie opakowania ani slowa.

kamilw6

W Empikach można kupić pre-ordera, który po premierze gry uprawnia do zniżki. Jak dużej - nie napisali. Pre-order kosztuje 2 dychy (o ile dobrze pamiętam), a w pudełku jest koszulka.

ocenił(a) grę na 9
spokowap

Dzięki !!! ;D

ocenił(a) grę na 9
spokowap

Kupiłem i w srodku nie ma koszulki jest tylko metalowe pudełko i kod do pobrania 10 utworów to oszustwo? czy koszulkę dadzą przy zakupie gry ze zniżką?

kamilw6

Na rynku są dostępne dwa pre-ordery Tomb Raidera za 19,99: Steelbook + Koszulka, oraz Steelbook + kod na pobranie soundtracku(?). Więc chyba trafiłeś na ten drugi.

John_Shepard

W empiku były z koszulkami a w mediamark chyba z pudełkiem.

ocenił(a) grę na 9
John_Shepard

1.-Unikatowa,oryginalna koszulka z motywem z gry.
-Kod umożliwiający pobranie dodatkowej zawartości do gry
2.-SteelBook
-Soundtrack (10 utworów)
KUPIŁEM OBA ;D

kamilw6

No i ładnie, masz teraz 40 zł zniżki na zakup Tomb Raidera :)

ocenił(a) grę na 9
John_Shepard

Niestety SteelBooka kupiłem w Media markcie
a koszulkę w Empiku bo w media nie było tak czy siak gdzie kupię oryginał to i tak tylko 20 zł zniżki.Zależy gdzie będzie
taniej w Empiku ma być podobno za 120 zł a w media to się okażę.P.S w dniu premiery pre-orderów w sklepach było po jednym zestawie w Media to pierwsze a w Empiku to drugie,oni chyba wiedzieli o zniżkach.

kamilw6

Trochę szkoda z tą zniżką, ale zawsze masz koszulkę z motywem gry za jedyne 19,99 :D Ja sam zamówiłem na muve, ze zniżką 40% z kompanii graczy cenega.

John_Shepard

Jebać zniżki Tomb Raider tylko na Steam ! Dla mnie nie ma innej opcji .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones