PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 173
oceny
8,2 10 1 26173
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Najlepszy reboot kiedykolwiek!

użytkownik usunięty

Biorąc do ręki Tomb Raider nie miałem jeszcze świadomości że trzymam coś tak genialnego... Filmowość tego
wszystkiego, gra głosów (GORCZYCA JEST NIESAMOWITA!) sprawiło, że czułem się jakbym oglądał nowego Indianę
Jones'a (tylko coś mu cycki urosły...) lub nowy sezon The Lost... Niesamowite... Nowa Lara zdecydowanie do mnie
bardziej przemawia niż poprzednie jej wcielenie w postaci sexy laski z dwoma gnatami... Tak powinien wyglądać reboot!

ocenił(a) grę na 9

Ramen. Nowa Lara nic nie straciła z uroku poprzedniczki, a jednocześnie zyskała na realizmie i wiarygodności.

Wiele razy o tym pisałem. Dobra gra, jest lepsza, niż dobry film. Widz, obserwator bierze czynny udział w fabule, jak się rozgrywa i trwa to nie godzinę, czy dwie, ale co najmniej kilka dni :)

Dokładnie. Właśnie takie przedstawienie Lary nie odstraszyło mnie od tej produkcji. Gdy pierwszy raz usłyszałem o resurekcji Tomb Raidera, to bałem się że to będzie bardziej Devil May Cry czy inny BloodRayne. Swoją drogą oba tytuły są ok.

Uważam, że fabularnie to była jedna z ciekawszych gier tego roku.

ocenił(a) grę na 6
krissojkapn

Zapanowała jakaś moda na odświeżanie serii. Co najciekawsze najnowszego DMC wyznawcy zjechali po całości, ale dla tych, którzy rozpoczęli swoją przygodą z Dante stała się ciekawą produkcją. Co do Tomb Raider, chyba wszystkim spodobało się odmłodzenie Lary, choć zrobienie z niej mistrzyni strzelackich rozrób wydaje się nieco na wyrost :)

Tak czy inaczej wystąpiła w moim top gier 2013 roku :)

http://literackiespelnienie.blogspot.com/2014/01/moje-top-15-gier-2013-roku.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones