PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 235
ocen
8,2 10 1 26235
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Nie wiem czy dobrze się wyraziłam, ale chodzi mi o to, że np. jak Lara przeciska się przez szczeliny
to sama się schyla, w ogóle sama przyjmuje różne pozycje, tj. kuca lub jest wyprostowana, a gracz
nie ma na to wpływu i jeszcze wiele innych przykładów, których nie chce mi się tu wypisywać. Gra
traci przez to swój urok, bo właściwie mało mam tam do roboty. Twórcy ułatwili wszystko jak tylko
mogli, pozbawiając gracza dobrej rozrywki. Przecież tam w ogóle nie trzeba myśleć! Wszystko jest
oczywiste.
Ogólnie uwielbiam tą serię, gram w nią od samego początku i im ładniejsza jest tym prostsza. To
taka choroba tych nowych gier :) Za sentyment do serii i świetny pomysł z tą wyspą i początkami
panny Croft dałam 9/10.

LadyAngel

Zagadek w tej grze jest niewiele, ale oczywiste to one akurat nie są.

ocenił(a) grę na 5
LadyAngel

Ano gra nie zmarnuje okazji, by odebrać graczowi kontrolę; kamera często wydziwia, no i w ciul cutscenek z wciskaniem guzików, żeby sprawdzić, czy nie śpię. O zagadkach szkoda gadać, jeśli ktoś utknie na dłużej niż 2 minuty, wystarczy włączyć instynkt.

ocenił(a) grę na 7
dziki_wonrz

Te wciskanie guzików to najgorsze rozwiązanie w grach jak dla mnie, tragedia, psuje każdą grę.

krimo7

Pewnie grałeś na klawiaturze + myszka, w takim zestawieniu QTE w TR to rzeczywiście horror, nie wiadomo co wcisnąć natomiast na padzie jest świetnie ;] Nie ma żadnych problemów zawsze wiesz który przycisk musisz wcisnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones