PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 232
oceny
8,2 10 1 26232
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Ocena

ocenił(a) grę na 8

Zauwazylem pare głupich sytuacji w grze, miedzy innymi sztuczność bohaterow nie wiem jak to inaczej nazwac. Uczestnicy wyprawy rozbijają sie na wyspie Lare porwał jakis koles malo co nie zginęła az tu nagle znajduje swoich towarzyszy zaden z bohaterow nie ukazuje wiekszych emocji spotkali sie pogadali sobie i zaraz juz sie rozchodzą mowie tu o sytuacji gdzie Lara była z tym kolesiem przy ognisku. Czasami tez moga denerwowac te sztuczne rozmowy podczas gry. Wiec wydaje mi sie ze ocena 9 to troszke za duzo nie wiem kto ocenił ja tak wysoko co nie zmienia oczywiscie faktu ze gra dobra. Dałem troszke mocno naciągana ósemke

ocenił(a) grę na 7
Rokefeler92

ja 7 za instalację. ale emocji w grze nie brakuje.

ocenił(a) grę na 10
Rokefeler92

Muszę się z tym zgodzić, akurat jestem na tym momencie w grze i strasznie wkurza mnie reakcja kompanów wyprawy i to całe pośpieszanie Lary,ale gierka jest na prawdę świetna jak dla kogoś kto nie oglądał ani filmu ani nie grał w żadną inną grę z tej serii.

ocenił(a) grę na 8
Rokefeler92

Tak, relacje, wgl cała psychologia członków Endutrance to jakaś tragedia. Generalnie jeśli chodzi o te wszystkie wątki poboczne i dialogi to są rodem z amerykańskich filmów w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones