PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 208
ocen
8,2 10 1 26208
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Jestem juz przy koncu gry , prawde mówiąc nie sądziłem ze bedzie aż tak dobra , grafika powala , elementy "strzelaniny" rodem z maxpayne3 ;d i te przerywniki jak sie ucieka i wszystko dookoła sie wali , pali i
wybucha ;d masakra... top 3 gier jakie grałem w życiu to na pewno ,a grałem chyba wszystkie dobre gry. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam ,

ocenił(a) grę na 10
obry

Trudniejsza jest od trylogii czy nie, bo ja dopiero zaczyna grać w tr9 ?

ocenił(a) grę na 10
agata003

Lara bez akrobacji, jeszcze młoda ;)
Co do trudności to zagadki proste, a przeciwników można kosić po cichu, normalnie lub trochę się postarać na efektowne finishery dla każdej z broni.

Stokal

Ja jak na razie załatwiłam tylko z trzech gości po cichu. Bo ja to tak mam, że jadę zawsze na żywioł i wszystkich rozwalam aż do tego momentu, że mi się każde możliwe naboje kończą xD ale gierka na prawdę świetna! Trzy lata czekania na prawdę się opłaciły i aż szkoda, że niedługo skończę grę (i tak pewnie będę grała i grała ^^) Co do zagadek to serio bardzo proste, nawet spodziewałam się czegoś trudniejszego aczkolwiek nie przeszkadzało to w rozgrywce :D

ocenił(a) grę na 10
obry

lara mówi po polsku czy jest z napisami ?

mrkati

Mówi po polsku, ale można też grać z angielskim dubbingiem i polskimi napisami, albo zresztą i w każdej innej konfiguracji językowej po wybraniu odpowiednich opcji w Steamie i grze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones