PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 212
ocen
8,2 10 1 26212
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Nowy Tomb Raider - będzie. Informacja niby szczątkowa, ale jak ważna - bo oto mamy oficjalne potwierdzenie sequela nowych przygód Lary Croft! O pracach nad grą powiedział Darrell Gallagher z Crystal Dynamics:

"Ekipa zaczęła prace nad kolejnym rozdziałem opowieści o Larze. Jesteśmy na bardzo wczesnym etapie, więc nie mogę na razie zdradzić nic więcej. Ale zapewniam, że nie spoczęliśmy na laurach."

Pewne jest to, że nowy TR będzie grą next-genową, ale to - cytując klasyka - oczywista oczywistość. - źródło informacji na World of Tomb Raider. W tym temacie będę wrzucał nowe informacje ( jeśli będą ) o nowym tomb raiderze

użytkownik usunięty
dagon1911

Och właśnie chciałam pytać czy ktoś coś wie na ten temat, a tu proszę uprzedziłeś mnie;)
Gra będzie podobna do części 10??
A i pewnie będzie trzeba czekać z rok albo i lepiej.... Szkoda, że gry się nie "robią" szybciej :-D

dagon1911

no i fajnie że będzie oby była podobna to jedynki tylko nieco więcej czasu zajmowała fabuła i więcej grobowców żeby było :)

wort801

Też na to liczę:)

dagon1911

ja mam jeszcze cichą nadzieje że wyjdzie jeszcze wersja na konsole ps3 :)

ocenił(a) grę na 9
wort801

NIEEEEEEEEEE!!!!!!!!! Ja chcecw to zagrać na ps3 jeb-ać crystal dynamits od dupy strony

karbaro

tak chce zagrać w takie gry dobrze mi się gra na ps3 wiec nie rozumiem twojego zachowania

ocenił(a) grę na 9
wort801

Sorry źle napisałem JA CHCE ZAGRAĆ W TO NA PS3 tak być powinno , była 2 w nocy

karbaro

aha ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones