PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 173
oceny
8,2 10 1 26173
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Już od dłuższego czasu szukam rozwiązania pewnego uciążliwego problemu związanego z tą
grą. Chodzi o to, że kiedy Lara wspina się na wieżę telegraficzną i dochodzi do drabinki z
kilkoma urwanymi szczeblami, po prostu nie idzie dalej, chociaż cały czas przytrzymuję
przycisk, za pomocą którego powinna wejść wyżej - na ekranie wyraźnie pisze, żeby tak zrobić.
Mogę trzymać ten klawisz nawet przez pięć minut i nic, Lara wyciąga rękę, ale nie dosięga do
najbliższego szczebla na górze. Próbowałam tam wskoczyć, eksperymentowałam z innymi
przyciskami - i nic. Restartowanie, a nawet ponowne instalowanie gry nie pomaga. To problem
z moim egzemplarzem, czy raczej z komputerem? Na najwyższych ustawieniach grafiki gra
klatkuje, na średnich trochę przycina. Wątpię, czy zmiana ustawień a najniższe może pomóc,
bo akurat w tym momencie nic mi się nie przycina. Wiecie może, co da się z tym zrobić?

Azaelia

Kompletnie sobie nie przypominam żebym na wieży miał jakikolwiek problem. Ona tam praktycznie sama weszła.

użytkownik usunięty
Azaelia

Nie gram w gry na pc ale na konsolach. Nie wiem więc jak jest w wersji na pc ale myślę że tak samo. Gdy brakuje kilka drabinek z tego co pamiętam wciśnij przycisk który odpowiada za wspinaczkę i ten który służy za podskoczenie. Miałeś do tej pory wiele takich sytacji kiedy musiałeś się podciągnąć, o tym mówię. Widocznie źle kombinujesz, gra na pewno nie jest wadliwa ani nie jest to problem z komputerem.

ocenił(a) grę na 10

Po pierwsze - "miałaś" i "musiałaś". Wcześniej nie miałam żadnych problemów ze wspinaczką i próbowałam z tą kombinacją przycisków, właściwie próbowałam ze wszystkimi możliwymi przyciskami.

ocenił(a) grę na 9
Azaelia

U mnie nieco inny problem występował. Jak już Lara weszła na wieżę i musiała nadać sygnał - gra się bugowała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones