PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 212
ocen
8,2 10 1 26212
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Mam problem podczas misji uratuj Sam z rąk Mathiasa. Rozwalam wszystkich gwardzistów
podchodzę do barykady i mam coś takiego: http://img843.imageshack.us/img843/6404/4ea.png

Czy jest ktoś kto spotkał się z tym problemem?

bandofbrothers

Miałem ten problem na xboxie !!! I teraz się wkurzysz !!! Trzeba grę przejść od nowa :(

_REC_

Mówisz poważnie czy sobie jaja robisz? Nie mam zamiaru przechodzić od nowa...Zbyt wiele czasu i pomyśleć o ponownych grobowcach. Jeśli tak to gra straci wiele w moich oczach i dam max 6.

bandofbrothers

mówie poważnie :( niestety, ale jestem na tyle fanem serii że przejście ponownie gry zrobiło mi tylko frajdę xD

_REC_

Przechodziłem od nowa dzisiaj i miałem już 40%, ale odechciało mi się tych wszystkich grobowców. Problem leżał w innym miejscu. Wystarczyło pobrać najnowszego patcha bez instalacji poprzednich wersji. Pomogło i przed chwilą przeszedłem mając 94%. Jak dla mnie 8/10 i oczywiście do ulubionych. Jednak wolę bardziej gry typu "Assassin's Creed" czyli sandbox, gdzie po ulicach wielkich miast jest sporo cywilów. Tutaj mieliśmy ciągle to samo wspinaczki po linach, po klifach, strzelanie do ludzi czy gwardii co nie znaczy, że gra słaba bo miała swoje mocne strony.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones