PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 246
ocen
8,2 10 1 26246
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Otóż kiedyś widziałem filmik na YT z nie wiem jakiej części, jak Lara by przepłynąć rzekę i nurkować sciągała buty a potem szła dalej boso. Wie ktoś jaka to była część?

mati100c

Może ci sie gra pomyliła albo ktoś zrobił filmik sobie.. bo w serii TR nie bylo nic takiego... chyba ze może ci chodzic o część II gdzie sie przebrala w pianke do nurkowania i popłynęła do wraku statku, ale to raczej nie była rzeka -,-

tibek96

Z tą rzeką to mi się pomyliło, ale było tam pokazane jak się przebiera? ( czy sciągała te buty jak na filmiku?).

mati100c

Ja kiedyś jak wracałam z dyskoteki na przystanek to nagle w połowie drogi złapał mnie deszcz. a na przystanek właśnie zatrzymał się autobus więc odsuwając suwaki od swoich butów (nie były to szpilki tylko pełne buty na wysokim obcasie) zrzuciłam je i zostawiając je zdążyłam na autobus.

mati100c

II część tomb raidera, tam rzuca butem w stronę mnicha, a potem gdy Bartoli zaczyna strzelac wskakuje do wody w pogoni za łodzią podwodną.
Potem w TRAOD (6) była krótka scena jak Croft znowu się przebiera w piankę by zanurkować do podziemnego skarbca.
W underworld nie grałam.

ocenił(a) grę na 8
mati100c

nie kojarzę ściągania butów, ale Lara nurkuje i biega boso w levelu śródziemnomorskim w Underworld i chyba eee w TR II albo III na pokładzie Marii Dorii

ocenił(a) grę na 9
mati100c

mi to sie wydaje ze Lara nigdy sie nie przebierała podczas levelu ( wyjątkiem jest ten jeden raz gdy w cześci Legend jest na misji w Japonii i tam podczas konfliktu z Takamoto wskakuje za bar i rozdziera sobie sukienke, ale to nie jest przebieranie sie tylko rozdarcie kiecki ). Gdy cały lvl biega boso to tak juz zostaje, nie ma tak ze idzie widzi buty i mówi " O buty! Założe je sobie bo caly level boso biegam". Albo biega w butach i przy wodzie je sciaga, ona sie tak nie cacka tylko caly czas jest ubrana tak samo. A jak ta Lara na filmiku była ubrana? Jakiego koloru miala ciuchy? I czy to na pewno była gra bo moze ci sie z filmem myli

Analia001

miała ten podstawowy strój jak ten z TR I, biegła w butach lecz potem był etap jak dochodzi do jakiegoś zbiornika wodnego, zrzuca buty i wskakuje do wody by znalesc coś tam pod wodą. Potem jak wychodzi z wody to już idzie dalej boso.

mati100c

Może chodzi o to? :) http://www.youtube.com/watch?v=C2XX6ElG4EM

Kerbi

Ale tu nie ma pokazanego jak zdejmuje i zostawia buty.

mati100c

To jeszcze tylko jedna rzecz mi przychodzi to głowy - to: http://www.youtube.com/watch?v=FSggVigzqxU
Wyrzuca buta w ok. 1:11.

Kerbi

Dziwne że nie szkoda było jej ich zostawiać...

mati100c

nieprawda Analia001, że lara się nie przebiera - na cut scenkach zrzucała ciuchy w Tomb Raider Angel Of Darkness.
nie pamiętam butów, ale pamiętam jakąś cut scenkę (żadną z linków tu wklejonych) gdzie lara w jakiejś ciemnej (chyba) jaskini mieniącej się na niebiesko od wody stoi tuż nad małym wykopem kryjącym większy zbiornik wodny. albo działo się to tuż przed zanurkowaniem, albo zaraz po wyjściu z wody (ale bardziej przed zanurkowaniem, bo wydaje mi się że to było zaraz po dotarciu do tego zbiorniczka w jaskini i potem zaczynała się jakaś długa sekwencja z pływaniem). w każdym razie podchodzi do tego miejsca, zatrzymuje się nad tą wodą i zaczyna się przebierać w sensie, że widzimy ją z tyłu, jak nagle zaczyna zsuwać górę stroju i widzimy jej gołe plecy, a potem scenka wygasa, by po chwili znów pokazać larę już przebraną i właśnie chyba w piankę. i na pewno była wówczas boso.
na pewno była to jedna z nowszych części, bo grafika była już wyższa niż w TR od 1 do Chronicles i mnie się nasuwa skojarzenie z levelem pierwszej linki wklejonej tu przez Kerbi, ale ten filmik jest zbyt "przemysłowy", podczas gdy doskonale pamiętam, że kolorystyka tej cut scenki była ciemno-szara i niebieska od odblasków z wody. i nie dam sobie ręki obciąć ale mam wrażenie, że to był Tomb Raider Angel Of Darkness właśnie - dlatego, że to ostatnia część w którą grałam w moim rodzinnym mieście a wyraźnie pamiętam swoje zdziwienie tą sekwencją przebieranki i to, jak odchyliłam się na krześle w moim starym pokoju...

charliehale

a co zrobiła z tamtymi ciuchami?

mati100c

hmm, z tego co mi wiadomo Lara zawsze nosi ze sobą dość pakowny plecaczek...

charliehale

To była jednak druga częśc! tam pozbyła się butów, skarpet i założyła piankę.

mati100c

cieszę się, że odnalazłeś. ja chyba pokuszę się o przejście TR:AOD ponownie, żeby poszukać tej mojej sekwencji ale to jak będę miała wolną chwilę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones