PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 208
ocen
8,2 10 1 26208
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider
Machinefilm

za wolno naciskałeś chodzisz ukończyłeś grę ???fabuła była i i był polot chyba że sie grałeś to końca

ocenił(a) grę na 4
wort801

Nie grałem...szkoda mi nerwów na byle jaki produkt

Machinefilm

wiec nie mów że fabuły nie ma i że bez polotu jest jak nie grałeś to końca

Machinefilm

że ci gra nie idzie to nie wina gry tylko gracza

Machinefilm

ja problemów z tym co piszesz nie miałem

ocenił(a) grę na 4
wort801

dobrze dobrze to Ty ...dla mnie gra byle jaka bez FABUŁY i HISTORII

Machinefilm

ok niech ci będzie fabuła jest ocalić swoje życię ocalić swoich znajomych i potrzymać wariata który próbuje zgrzeszyć zmarłą przed wiekami królową japońska o której chodziły informację że znała się na voodoo

Machinefilm

widzę że większość gier ci się nie podoba pewnie gra nie idzę nie wiń gier że jesteś słabym graczem

Machinefilm

1. Grafika w tej grze z całą pewnością nie jest jako taka. Nawet na najniższych detalach wygląda nieźle i niektóre widoki potrafią przyprawić o opad kopary, a na najwyższych to już momentami jest poezja.
2. Fabułę to ta gra akurat ma. Może miałką, ale to akurat nie jest gra z rodzaju tych, w których fabuła jest najważniejsza.
3. Polot też ma. Tego akurat tej grze odmówić nie można.
4. Skoro ginąłeś podczas QTE, to najwidoczniej masz refleks szachisty, więc to nie wina gry, tylko twoja. Poza tym, ilość quick time events nie jest jakoś przesadnie duża jak na piętnaście godzin gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones