PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 206
ocen
8,2 10 1 26206
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Już nie będzie widać tych pikseli, lokacje i postacie nie będą już tak kanciaste, Lara będzie
skakała jak sarenka w każdym z możliwych kierunków, przybierając coraz to ciekawsze i
oszałamiające pozy, mogąc pewnie używać wielu różnych rodzajów broni, poza palną i najpewniej
również walczyć wręcz. Eee, to już nie będzie to samo, co kiedyś :(

ocenił(a) grę na 9
Zloty_Deszcz

Masz,rację.Te stare części miały niepowtarzalny klimat : ) .Ale co stoi na przeszkodzie by do nich wrócić,puki co czekam z niecierpliwością na nową Panią Croft : P

ocenił(a) grę na 9
kacperowski20

Ja też pewnie w to zagram, ale przede wszystkim zamierzam sobie kupić Tomb Raider Ultimate Edition z wszystkimi poprzednimi częściami. Chcę po latach jeszcze raz przejść drugą część, a i ciekaw jestem bardzo pierwszej, która kiedyś była dostępna chyba tylko na PS.

ocenił(a) grę na 8
Zloty_Deszcz

Nieprawda. Pierwsza część "Tomb raider" wyszła na Pc w 1996, a nie tylko na PS. Do tego miała oszałamiającą grafikę na tamten rok.

returner

czy na pewno miala?

ocenił(a) grę na 9
Zloty_Deszcz

Pakiet wszystkich Tomb Raiderów.Od Jedynki do Underwolda,ze wszystkimi dodatkami za 20 złotych w biedronce od 7 marca,szukajcie puki jest okazja.Mówię poważnie : )

kacperowski20

wiem slyszalem, ale mam ultimate juz od dawna i przelazlem jedynie ''Legenda''

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

Tomb raider 1 w roku 1996 był zdecydowanie większym przełomem graficznym niż Tomb raider 2 w 1997
czy TR-Legend w 2006. Było trzeba grać od razu w gry gdy mają premierę, a nie po kilku latach.
TR1 na Voodoo z pełną akceleracją w 1996 roku był świetny graficznie i w grach TPP pod tym względem nie miał konkurencji.

returner

nie moglem grac odrazu ignorancie, bo mam dopiero 17 lat i moj gaming tak na powaznie zaczal sie pare lat temu. Gdzieś w 2006 roku,nie mialem neta wtedy i sklepy byly chujowe to malo wiedzialem i malo gier gralem

ocenił(a) grę na 9
The_Fallen

Masz 17 lat i już przeklinasz? Returnerowi chodziło o to, że grafika TR1, jak na czasy, w których się pojawiła, miała oszałamiającą grafikę. Czytaj ze zrozumieniem, zamiast się niepotrzebnie denerwować i ubliżać innym.

Zloty_Deszcz

Raczej każdy już przeklina. To chyba nikogo nie dziwi.
A to zdanie: '' Było trzeba grać od razu w gry gdy mają premierę, a nie po kilku latach. : Raczej nie świadczy o tym co mówisz;

ocenił(a) grę na 9
The_Fallen

Nie każdy, nie każdy. A mnie razi, gdy ludzie (w szczególności małoletni) niepotrzebnie używają wulgaryzmów.

Zacytowane przez Ciebie zdanie świadczy o tym, że returner nie wiedział, iż urodziłeś się w tym samym roku, w którym wyszła gra, co jednak nie jest powodem do nazywania go ignorantem. Tym samym on mógłby nazwać tak Ciebie po tym, jak poddałeś w wątpliość to, że grafika "Tomb Raidera" w 1996 roku była oszałamiająca, nie sprawdziwszy, jakie były standardy w tej dziedzinie na ówczesne czasy. W swojej uwadze do Ciebie miałem na myśli jego pierwszą wypowiedź w tym temacie, która ma sporo prawdy, bo sam pamiętam, jakie wrażenie zrobiło na mnie demo tej gry w jakimś programie telewizyjnym, i to pod każdym względem, nie tylko grafiki.

Zloty_Deszcz

Wiem, jakie były wtedy standardy bo obczaiłem świat gier z tamtych lat. Od pewnego czasu staram się powiększać wiedzę o grach.

ocenił(a) grę na 9
kacperowski20

A "Tomb Raider Anniversary" to nie jest jakiś oddzielny tytuł? Bo do Ultimate Edition on także się zalicza i jest jako dziewiąta część, jeszcze po "Underworldzie".

ocenił(a) grę na 9
Zloty_Deszcz

Też jest w tym pakiecie :)

ocenił(a) grę na 9
kacperowski20

Dzięki za info! Gra już jest zakupiona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones