PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 206
ocen
8,2 10 1 26206
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Serdecznie zapraszam na mój kanał YT - Let`s Play z Tomb Raiderów i inne filmiki związane z tą grą, może kogoś zainteresuje :)

Kanał: http://www.youtube.com/user/XenkaLara?feature=mhee

Xenka

Reklamować to się możesz w telewizji.

Xenka

Nie omieszkam zajrzeć w najbliższym czasie :)

Mateusz15401

Głupek.

crazy_race

To Ty jesteś Głupkiem, Xenka jest najlepsza wśród polskich zagrajmerów i bardzo dobrze, że się reklamuje bo bardzo fajnie jej się słucha, i co tu dużo gadać jest zajebista.

Xenka

Oczywiście Xenko, ja na pewno wejdę.
Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
yamaha299_fw

nie wiem, czy najlepsza, ale dobrze się paczy na jej let'splay'e, podobnie, jak na niezapominajki666

chinese_bomb_vol2

Ja wiem, jest najlepsza :).

ocenił(a) grę na 8
yamaha299_fw

a to nie jest troszkę tak, że każdy ma swoje zdanie? :)

chinese_bomb_vol2

W tym wypadku nie bardzo ;)..

ocenił(a) grę na 8
yamaha299_fw

a jednak zaryzykuję. Xenka jest bardzo dobra w tym, co robi i subskrybuję ją od kilku miesięcy, ale nie jest moim NAJ NAJulubieńszym player'em, finito :D

chinese_bomb_vol2

Nie jest TWOIM :), moim tak ;)

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

A MOIM zdaniem są lepsi jednak ona też może być :)

wafel4

Naprzyklad kto ?

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Np. Rock i rojo, tivolt :D

wafel4

Akurat w tym rodzaju i typie gier tzn ( przygodowo - " historyczne " ) Xenka jest najlepsza. Poza tym popularny nie znaczy lepszy; a Rock i Rojo robią to głównie w celach zarobkowych, do czego nieświadomie się przyznali w którymś vlogu. U Xenki nie tylko gra się w gry, ale również bardzo miło się jej słucha, a ich wrzasków przy battlefieldzie nie koniecznie.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Braveheart też robił let's playe z TR. Ja tam wolę jak się Rock & Rojo drą niż jak xenka przynudza i mam gdzieś że robią to dla zarobków (nie tylko) bo każdy musi z czegoś żyć.

wafel4

Ja też nie mam nic przeciwko zarobkom, tylko w jaki sposób ( bardzo nieczysty i nieuczciwy ) Rock i Rojo to zrobili, zresztą sam Rock nazwał siebie " psychologiem internetowym ". Xenka nie przynudza, a że ktoś jest na tyle " dojrzały " żeby nie zrozumieć sensu jej wypowiedzi, to takiego kogoś serdecznie.....pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

A ja tam uważam że nie robią tego nieuczciwie i dobrze się bawię oglądając ich filmy. A że ktoś jest na tyle "dojrzały" żeby traktować te wypowiedzi tak poważnie to...też pozdrawiam. Ja podchodzę do tego z dystansem i lubię ich filmy a filmy xenki mi nie odpowiadają. Przecież nie mówię że jest głupia czy nie umie nagrywać bo tak nie jest i nie jestem żadnym trollem. Po prostu mam swoje zdanie i tyle. Nie widy problemu.

wafel4

Owszem, każdy może mieć własne zdanie, o ile nie zbacza sie z tematu i nie krytykuje się kogoś na zasadzie : " nie bo nie i koniec ".

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Wydaje mi się że nikogo tak nie krytykowałem.

wafel4

To może już czas nauczyć się czytania ( lub pisania ) ze zrozumieniem ?

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Może czas zastanowić się na zaczęciem logicznego myślenia?

wafel4

Takie pytanie to sobie kieruj do siebie. Zapytałeś mnie, ja odpowiedziałem, czego tu nie rozumiesz ?

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Odpowiedziałem na tym samym poziomie co Ty.

wafel4

Sory, ale do twojego poziomu nie da się jeszcze bardziej zniżyć, więc wybacz zakończę tę konwersację.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

No właśnie o to mi chodzi. Twój poziom jest jednak chyba trochę niższy bo zamiast normalnie prowadzić konwersację to wolisz ją zakończyć i przekonywać do swoich racji.

wafel4

Zdecydowałem zakończyć z Tobą rozmowę, bo zamiast stosować argumentację, wolisz mnie obrażać.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Sam piszesz o czytaniu ze zrozumieniem a nie widzisz że to Ty zacząłeś mnie obrażać i traktować jak kogoś niegodnego rozmowy z Tobą.

wafel4

Ja Ci tylko zasugerowałem abyś skorzystał z umiejętności czytania ze zrozumieniem( a to nie jest obraza ) po czym ty napisałeś, że jestem na niskim ( nie wprost ) poziomie a to już jest obraza.

EOT.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

I po co ja w ogóle z Tobą piszę? Napisałem tylko swoje zdanie i już jestem zły bo się z Tobą nie zgadzam.

wafel4

Dlatego tym akcentem zakończę z Tobą konwersację.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Masz rację, nie warto marnować czasu na dyskusje z Tobą. Żegnam.

wafel4

Proszę sobie oglądnąć prawdę o rocku ( 1 film ) http://www.sadistic.pl/cala-prawda-o-youtuberze-rockalone2k-vt125983.htm

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Pewnie zaraz zaczniesz nazywać mnie gimbusem (chodzę do 2 liceum) bo bronię Rocka ale trudno. Ja odbieram ten filmik z sadistic tak że autor nie może się pogodzić z tym że ktoś jest popularny, ludzie go lubią (nie tylko gimbusy, chociaż większość) i zarabia na tym co robi. To jest po prostu czysta zazdrość i hejt. Świadczy o tym opis "Trochę prawdy o idolu gimbusów . Więc userzy sadistica, złączcie się i dislajkujcie jego filmiki, jeśli osiągną odpowiednią ilość głosów na nie, jego konto straci partnerstwo- przestanie zarabiać na baranach."

wafel4

Ten " koleś " mówi głośno to, o czym mówią po cichu inni ludzie. Na początku w swoich filmikach ustawiał tagi typu : JJJoker, Madzia, niekryty krytyk by dobić do przynajmniej 20000 tyś widzów ( to potwierdzam, bo obserwuje jego kanał, a właściwie statystyki od samego początku jego istnienia na youtube ). Co do jego zarobków, ok niech sobie zarabia ( nie zazdroszczę, bo sam żyje na wysokim poziomie ) chodzi o to, że Rock jak i Rojo zdobyli te pieniądze nieuczciwie, skoro go bronisz, to jesteś kolejnym naiwnym i zaślepiające fanem.

yamaha299_fw

Zaślepionym *

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Nie jestem. Powiedz mi dlaczego nie uczciwie? Cytuję "Ja wiem, jest najlepsza :)." i "W tym wypadku nie bardzo ;).." to objaw fanboystwa :/

wafel4

" Powiedz mi dlaczego nie uczciwie " - Odpowiedź masz post wyżej, nie lubię się powtarzać. " Ja wiem, jest najlepsza :)." i "W tym wypadku nie bardzo ;).." to objaw fanboystwa :/ " - widzę, że nie zrozumiałeś aluzji...;/

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Widzę że Ty nie rozumiesz :/

wafel4

Dokładnie czego ? Jakiego aspektu twojego pytania nie rozumiem ?

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Nie zadałem pytania

wafel4

" Powiedz mi dlaczego nie uczciwie? "

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Więc czemu nie odpowiedziałeś tylko do filmiku się odwoływałeś?

wafel4

Tu się po raz kolejny kłania umiejętność czytania ze zrozumieniem. ( dziwię się uczniowi 2 kl liceum, jak go jeszcze nie przenieśli ).

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Umiem czytać i dalej mam swoje zdanie. Więc jak już mówiłem odbieram takie wrażenie że ten koleś tylko z zazdrości chce ich udupić.

wafel4

Zazdrości czego ? Wyraźnie powiedział, że nie zazdrości mu pieniędzy, tylko komentuje to, jak do nich doszedł, a doszedł nieuczciwą drogą i to próbuję Ci wytłumaczyć. Ja też bym nie zwrócił na niego uwagi gdyby nie to, że inne równie " wpływowe " osoby na youtube to potwierdzają ( i chyba mu nie zazdroszczą, bo mają lepsze statystyki ). Człowieku oprzytomniej, on jest po prostu dobrym aktorem i manipulatorem.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Człowieku a Ty nie widzisz co ten typ napisał pod filmikiem? Że im bardziej go zhejtują i będą minusować to może straci partnerstwo. To że mówi że nie zazdrości nie znaczy że tak nie jest. I akurat on wie najlepiej, prawda? :/

wafel4

Czy ty rozumiesz w ogóle na jaki my temat rozmawiamy ? Nie rozmawiamy o sympatii do niego, ani o wyskości jego zarobków, tylko o jego nieuczciwości wobec youtube, innych użytkowników i tego w jaki sposób ma to co ma, czyli 250 tys subskr. i 70 mln wyświetleń. I nie wiem co gimnazjaliści w nim widzą, mimo że podsuwa im się dowody " pod nos " ?

Btw. Temat dotyczył tak naprawdę Xenki, a ty zrobiłeś off top w postaci Rocka i Roja. Xenka jest jedyna w swoim rodzaju, ma charyzmę BARDZO przyjemnie się jej słucha i jednym słowem jest super ( może to przeczyta ;) )

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

A Ty co? Podlizać się jej chcesz? Wcale ich nie bronię ale widać że to zwyczajny hejter i ja tam nic nieuczciwego nie widzę.

chinese_bomb_vol2

Mnie bardziej przypadła do gustu Xenka, u niezapominajki denerwuje mnie jej głos, poza tym nieciekawie opowiada i komentuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones