PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 206
ocen
8,2 10 1 26206
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Tomb Raider 2013

ocenił(a) grę na 9

Właśnie ukończyłem grę i jestem nią po prostu oszołomiony. Nie spodziewałem, się aż tak
dobrego restartu serii.

Ale co do samej gry.
Fabuła przemyślana i ciekawa, do tego dochodzą różne smaczki w postaci dokumentów,
różnych starożytnych przedmiotów, etc.

Świat gry był jak dla mnie epicki, te skalne tereny, te wszystkie jaskinie ... po prostu coś
cudownego.
Sama mechanika gry była wprost genialna, te animacje poruszania się Lary, ta przyjemność
strzelania z łuku oraz wspinaczki były po prostu perfekcyjne.

Żałuje tylko jednej rzeczy. Jak pojawiły się napisy końcowe, na samym wstępie ekipa
podziękowała graczom za ukończenie ich gry, nad którą ciężko pracowali. Jako że siedzę w tym
od dłuższego czasu i zdaje sobie sprawie jak ciężko musieli pracować by stworzyć taką grę,
trochę głupio się poczułem ... bo przecież w żaden sposób ich nie wsparłem finansowo
W przyszłości na pewno to zrobię.

Lara wygląda idealnie - mam nadzieje, że w następnej części będzie wyglądać identycznie :)

Dla mnie 10/10

ocenił(a) grę na 9
Calvex

A zapomniałbym - niektóre rzeczy są podobne z serialu Lost ;P

- nie mogli normalnie uciec z Wyspy wcześniej nie eliminując problemu, który na to nie pozwalał
- Mathias na początku przy ognisku z Larą i Sam robił za Ethana z Lostów
- też jakieś ośrodki badawcze były, bunkry (choć nie trzeba było co ileś tam minut kodu wpisywać xD)
- gdy ekipa Lary się rozbiła na Wyspie nie byli sami
- samoloty,helikoptery/statki się rozbijały (szczególnie samoloty i helikoptery)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones