PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 206
ocen
8,2 10 1 26206
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

http://www.gram.pl/news/2014/03/07/tomb-raider-bedzie-najpopularniejsza-odslona- serii.shtml

wort801

"Przypomnijmy, że według nieoficjalnych doniesień trwają już prace nad kolejną częścią Tomb Raidera."

Tylko żeby nie trwało to znowu 5 lat, aczkolwiek gdyby w zamian za cierpliwość fani zostali wynagrodzeni równie świetną częścią jak ostatnia to może może...

ocenił(a) grę na 10
Ofeflia

Rise of the Tomb Raider będzie już w następnym roku :)

Himiteshu

Ale nie na PC ;(

ocenił(a) grę na 10
Ofeflia

Kup konsolę, co za problem?

Himiteshu

Mam ważniejsze wydatki niż wydawanie masy pieniędzy na konsolę dla jednej gry. Wybacz, ale zadałeś to pytanie z takim zdziwieniem jakby na świecie wszystkich było stać na taki sprzęt.

ocenił(a) grę na 10
Ofeflia

W sumie jakby nie wydawac caly rok na alkohol cz fajki mozna by bylo spokojnie z uzbierac sobie

Himiteshu

Rozczarowałam się. Sądziłam, że dyskutuję z mądrą osobą. Dla twojej wiadomości ani nie palę ani nie piję. Nie wiem czy ta "błyskotliwa" porada jest skutkiem ubocznym twojego poziomu inteligencji czy zbyt młodego wieku. Wesołych Świąt i więcej oleju w głowie życzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones