PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 212
ocen
8,2 10 1 26212
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Witam dziś chciałbym podzielić się z wami moimi odczuciami po ukończeniu gry. Według mnie tryb single player jest
dobry grafika,fabuła naprawdę fajne jedynie co mogę zaliczyć na minus to długość strasznie krótka liczyłem na więcej .
Dużo sekretów do odkrycie eksploracja po wyspie naprawdę extra TRYB SINGLE PLAYER 10/10.
Słabym ogniwem tej produkcji jest prostacki multiplayer który według mnie został dodany zupełnie na siłę doszłem
jedynie do 4 poziomu i odpuśćiłem TRYB MULTI PLAYER 3/10 zbędny


użytkownik usunięty
TomcioPL95

Ale ten Tomb raider już ma niewiele wspólnego z Tomb raiderem , tytuł nie za bardzo oddaje grę

ocenił(a) grę na 10
TomcioPL95

Zgodzę się w 100% jeśli chodzi o grafike to na moim xboxie nie widziałem chyba lepszej aż sprawdzałem czy nie gram na pc <joke>
Jak dla mnie ten TR jest super spędziłem z nim miło czas i nie wydał mi się jakoś strasznie krótki liczę na sequel :)
Stare TR nie podobały mi się nigdy szczególnie a dodanie ludzkich odruchów bohaterce bardzo mi się podoba zresztą to co tu się dzieje to jej pierwsza wyprawa dopiero pod koniec zabija dziesiątki przeciwników bez zawahania.W multi nie grałem bo i nie ma po co to nie BF.

użytkownik usunięty
TomcioPL95

Jak dla mnie Tomb Raider nie był złą grą. Grafika była świetna, klimat też. Fabuła jakoś specjalnie odkrywcza nie była. Już w połowie domyślałam się o co w tym wszystkim chodzi i jak to się skończy (moje przypuszczenia się sprawdziły). Walka z wrogami była naprawdę prosta. Multiplayer pozostawia wiele do życzenia, ale tragedii nie ma. Całej grze dałam 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones