PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 173
oceny
8,2 10 1 26173
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Dorastałem wraz z przygodami Lary. Pamiętam jak byłem dzieciakiem, jak zachwycałem się
Tomb Raider 1,2 i tak dalej. To było coś. Jak na tamte czasy, a i teraz lubię wracać do starej
Lary.
Więc oczywiście, kupiłem nowe wydanie Lary. Czy się zawiodłem? Nie, wręcz przeciwnie.
Jestem bardzo miło zaskoczony. Nie chodzi już o grafikę i tak dalej. Która wiadomo, że wygląda
zdecydowanie lepiej..nie ma porównania. Ale nie to jest ważne. Teraz Lara jest ludzka, jest
normalna. Wcześniej wyglądała jak gwiazda filmów dla dorosłych, co być może złe nie
było...ale jednak....nie powalała. Do tego charakter, ta typowa pewność siebie. Zawszę mnie
drażniła taka Lara. Nowa Lara jest zupełnie inna, jest słabsza psychicznie, ma ludzkie odruchy.
Polecam każdemu tą grę. Ta gry wyzwala emocje, poprzednie części takich emocji nie
dostarczały. I piszę to ja, stary fan Tomb Raider. Jeżeli ktoś ma inne zdanie, ok. Szanuje, ale
racji nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones