PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 206
ocen
8,2 10 1 26206
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Wymagania

ocenił(a) grę na 8

To jedna wielka ściema, gra wymaga procesora 5 rdzeniowego, mi gra chodzi na max
ustawieniach i płynnie na procku 3 rdzeniowym 2,6

ocenił(a) grę na 9
Kubyra

A na dwu rdzeniowym 3.0 GHz,4G ram i karcie 1M mam podajże tylko nie pamiętam dokładnie jak się nazywa.Pójdzie czy nie? : P

ocenił(a) grę na 8
kacperowski20

pójdzie napewno, mi chodzi na laptopie z i3 - wiadomo że nie są to full dety, ale na średnich i obniżonej rozdziałce da się pograć :) u Ciebie będzie pewnie lepiej

Kubyra

Mógłbyś określić jakie to są 'max ustawienia'?

witchking_22

najbardziej wymagająca jest technologia animacji włosów. Normalnie gra chodzi mi na 40-60 fps (bez tesselingu), po włączeniu animacji włosów spada do jakichś 15.

Patty Diphusa

A przy jakiej rozdziałce grasz? Ja mam wszystko włączone i full hd to tak 20-3x fps.

ocenił(a) grę na 10
Kubyra

Tak to wyglada u mnie na Q9550@3,4ghz, 4gb ramu, HD6870 i res:1920x1200
Ustawienia: tnij. com /TR_ustawienia
Test: tnij. com /TR_test (*spacje)

Przy włączonej teselacji i tressfx ok. 20fps :]

ocenił(a) grę na 10
Kubyra

Taka jest sytuacja bo Tomb Raider praktycznie nic nie wymaga od procka takie same wyniki możesz mieć porównując 2 rdzeniowca do jakiegoś topa za ponad 2 tysiaki.
Obciążenie procka podczas gry to 30-45% w tych granicach czyli wielkie nic.
Cała gra praktycznie idzie na karcie graficznej - sama gra niema dużych wymagań dopóki nie włączymy total maxa z Tress FX wtedy robi się mała miazga, i gra wtedy ma niewiele mniejsze wymagania od crysis3 :) /ultimate + FXAA + Tress FX/1080p i mniej więcej 30-35fps średnio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones