PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 206
ocen
8,2 10 1 26206
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

Poprzednie części przedstawiają Larę jaką nieustraszoną i niezwyciężoną bohaterkę. Miło będzie
zobaczyć dla odmiany jak jest słaba i dopiero się odkrywa. Coś z psychologii, lubię to :)

LadyAngel

No teraz naprawdę będzie wyglądała jak po wojnie z Wietnamu, w poprzednich częściach ani zadrapania nie miała. To będzie dobra część

ocenił(a) grę na 9
LadyAngel

Hmmm granie zagubioną ciamajdowatą Larą można włożyć między bajki, z gameplay'a wynika, że to wciąż jest seksowna maszyna do zabijania. Niemniej umrę jeśli nie zagram :)

Mam takie pytanie poza tematem - czy wie ktoś - czy jeśli kupię zestaw "pre order" z koszulką i ten drugi ze steelbookiem to będę mógł kupić grę taniej o 19,99 czy o 39,98? :> bo jak to pierwsze to tylko koszulkę wezmę :D

Tenenit

Nom nom... Lara strzela do jelenia i go przeprasza, istotnie, maszyna do zabijania :D

Powiem wam, że mam mieszane uczucia. Tomb Raidery, w którym przemierzało się grobowce i zdobywało magiczne artefakty, były produkcjami specyficznymi i "innymi". Boję się, że dostanę coś na kształt survival horror (emm... tylko taki bez "ząbi"), gdzie naszym zadaniem będzie przetrwanie na tropikalnej wyspie, a tutaj mamy dość mocną konkurencję. Nie wiem, czy Lara sobie poradzi. I ma wnerwiający głos w oryginalnej wersji jak dla mnie, już wolę panią Gorczycę.

ocenił(a) grę na 9
ichear

Zapewniam Cię, że to będzie stary dobry Tomb Raider i Lara za nic nie będzie przepraszać.

Tenenit

Tylko zniżka 19,99. Bo z koszulką sprzedają w empiku (bo mam) a ze steelbookiem gdzie indziej sprzedają. A na pudełku pre order pisze, że zniżkę ma się tam gdzie zakupiło się i to i grę :P

ocenił(a) grę na 10
LadyAngel

Jestem absolutnie tego samego zdania. Miło będzie zobaczyć bardziej naturalną Larę zanim stała się tą niezniszczalną seksbombą :))

ojeju90

A ja się boję, że z fajnej gry logicznej zrobią filmową casualówkę.
Zagadka, zagadka, zagadka, filmik przerywnikowy - chciałbym takie proporcję, a nie filmik, strzelanie, filmik, filmik, strzelanie, filmik - bo coś takiego wynika z 11 minutowego gameplay'a, który wylądował jakiś czas temu w sieci. Oby tak było tylko na początku, w formie wprowadzenia. Kusił mnie pre-order, ale poczekam na pierwsze recenzje i opinie samych graczy (bo z tymi pierwszymi też różnie bywa).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones