PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 208
ocen
8,2 10 1 26208
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

jejku nie długo koniec świata 2012 :(

Na następny też się załapiesz, bez obaw

Simple_man

Specjalnie pod tą grę kupuję xbox'a 360 slim gdyż wiem że na moim PC to ta gra nie pójdzie. Tylko właśnie szkoda że jeszcze rok trzeba czekać ale przynajmniej będzie ona dopracowana ;D

kamil10025

ja już mam problem z głowy pol roku temu wziołem ps3

ocenił(a) grę na 9
kamil10025

A nie myślałeś może o PS3? Miałbyś:
1. Lepszą grafikę
2. Znacznie lepsze gry exclusive
3. Blu-ray
Bo ja na pewno nowego Tomb Raider'a kupię na PS3. Mój PC pewnie go nie udźwignie, a na konsoli mam gwarancję, że wszystko ładnie pójdzie.

Dmil201 Debil jesteś że w to wierzysz.Powodzenia w przyszłym życiu :).

Dlaczego ciągle ludzie o tym mówią? Wiesz jakiś rok temu czy dwa też był i jakoś nic się nie stało. Dlaczego niby akurat w 2012? Bo kalendarz majów się wtedy kończy? Przykro mi, ale trupy nie zrobią ci dalszej części kalendarza, bo tak jakby ruszać się nie mogą.

ocenił(a) grę na 9

mało końców świata już przeżyliście ? że wierzycie w kolejny ludzie dojrzejcie trochę a nie w głupoty wierzycie,cieszmy się że nowy Tomb Raider wyjdzie nie mogę się doczekać : D

Japiernicze... ludzie, jacy wy dziwni jesteście to szoking
Czy zauwazyliscie wgle ze kalendarz majów nie obejmował roków przestepnych..
Jeśli nie bylo by w naszym kalendarzu rokow przestepnych to byłby już "poapokaliptyczny" 2013 rok.. jego połowa... więc to głupota z końcem świata w 2012. I popieram Simple_ man bo już miało tyle być tych końców ze na jeszcze kilka sie zalapiesz xd

ocenił(a) grę na 9

już od dawna wiadomo że premiera 5 marca 2013

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones