PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609827}
8,1 5 086
ocen
8,1 10 1 5086
Tony Hawk's Pro Skater 2
powrót do forum gry Tony Hawk's Pro Skater 2

Bardzo grywalna

ocenił(a) grę na 7

Spędziłem wiele miłych godzin przy tej grze.

użytkownik usunięty
Pieniak3

Według mnie najlepsza część THPS ze wszystkich.Levele,punktacja mega gra.

Od niej zacząłem przygodę z wirtualną deską, ale do 3 i 4 część znakomicie rozwinęły to co oferowała 2 i dlatego wg. mnie są od niej dużo lepsze (co nie znaczy ,że dwójeczka jest zła, bo znakomicie się przy niej bawiłem). Lepsza grafika, animacja, możliwość stosowania długich kombosów (łączenie trików z pomocą reverta i manuala), poprawiona grawitacja, zwiększony poziom trudności i szalona mnogość zadań ( w czwórce). Aj, pamiętam tę radość jak zrobiłem pierwszy trik na rampie bez gleby, albo zgrindowałem śmigło helikoptera :)

użytkownik usunięty
mikamves

tak jak u kolegi wyżej moja przygoda z THPS zaczeła się właśnie od tej części.super ta gierka jest.

użytkownik usunięty

No i muzyka świetna, najbardziej grywalna część serii.

Cenna uwaga. Muzyka bardzo dobra, chociaż w 3 też była całkiem udana ścieżka dźwiękowa.

ocenił(a) grę na 8
mikamves

NO muzyka spoko.
Zobaczcie teledysk jednej z piosenek "papa roach-blood brothers"

http://www.youtube.com/watch?v=ToN5fu__R1c

kasztan_fw

Dzięki THPS2 zaczęłam słuchać rocka, zainspirowana przez genialny soundtrack i uwolniłam się od najbadziewniejszego hiphopu jaki może istnieć (;
Całe dzieciństwo przy tym się spędziło.

ocenił(a) grę na 7
EwkaS

Ja teraz słucham prawie tylko Rocka i Metalu, ale do końca podstawówki słuchałem popu ze stacji typu "viva" oraz polskiej muzy wszelkiego rodzaju, której moja siostra do dziś jest fanem...

ocenił(a) grę na 10
EwkaS

Podobna sytuacja była ze mną. THPS2 i 3 to był kres kiedy niemal zupełnie porzuciłem słuchanie HH i zainteresowałem się bardziej punk rockiem. Po dziś dzień na mojej playliście w winampie nie może zabraknąć tracklisty z tych dwu gier :)

ocenił(a) grę na 10
mikamves

Tak, nieprawdopodobna grywalność i muzyka to były największe atuty THPS2. Grafika jak na 2000 rok także była bardzo dobra. Gra ma już ponad 10 lat , a wciąż potrafi cieszyć jakby się w nią dopiero co zaczynało grać. Bezsprzecznie jedna z najlepszych gier w historii :)

ocenił(a) grę na 9
Pieniak3

Mega grywalność, wspaniała muza, ukryte obszary, punktacja, zaliczanie gapów, humor - skakanie po żulach, tworzenie postaci, ubrania, deski i tak dalej, poprawianie skilla, kupno special combos.
Grałem w to całe liceum - mistrz! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones