PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611081}
7,0 2 526
ocen
7,0 10 1 2526
Torchlight
powrót do forum gry Torchlight

ale jest lepsza od wielu innych klonów oryginału, jak rodzimy Frater, beznadziejny Loki, kiepskawy Titan Quest , taki sobie Sacred....
na tle większości gier gatunku Torchlight wypada nieźle, schematyczność to taka cecha gatunku już i nawet w Diablo kiedyś musiało się znudzić robienie w kółko tego samego. tylko, że nie jestem pewien, czy Torchlight może nawiązać walkę choćby z Diablo 1 - nawet dziś gdy już ta gra ma 15 lat, że o Diablo 2 nie wspomnę. ale wygrywa z wieloma innymi marnymi kopiami Diablo i o miejsce na podium (za 2 częściami diabełka) myślę, że może walczyć z Dungeon Siege czy innym tytułem który wybił się troszkę ponad nijakość konkurencji. warto dodać, że Torchlight jest malutki (mówię o miejscu na dysku jakie zajmuje) i nie ma zbyt wielkich wymagań jak na swój rok wydania więc są to zalety też pewne. z Diablo walczyć nie mógł ale może umilić czekanie na kolejną część - i stworzyć podstawy do solidnej kontynuacji "światła pochodni"

ocenił(a) grę na 7

Popieram, Torchlight jest/był mały, nie był ideałem, ale przynajmniej dla mnie klasyfikuje sie zaraz za Diablo, wstyd sie przyznać, ale T. przypadł mi do gustu bardziej niż d, czy D2, może jestem za młody, czy coś, ale Torchlight wydał mi się bardziej przystępny czy niezobowiązujący, Ustawiłem T. za Diablo, gdy ,gdyby nie on, to by nie powstał, tak samo jak wiele innych lepszych bądź gorszych gier.
No i zapomniałeś dodać jeszcze jednej zalety, a mianowicie soundtracku wzorowanego na pierwowzorze.
P.S. Może nie pierwszy, ale nadchodzący Torchlight2 może juz okazać się małą konkurencja dla Diablo, przynajmniej ja tak sądzę. Twórcy dadzą większy świat, nowe zróżnicowane klasy które można dostosować pod siebie, więcej przedmiotów, przeciwników i zadań, wszystko wciąż trzymając w tej genialnej jak dla mnie "bajkowej" stylistyce. Ale poczekamy zobaczymy

użytkownik usunięty
DziaBaL

soundtrack z pierwszego Diablo pamiętam do dziś, w torchlighcie czytałem wprawdzie, że jest na nim wzorowany (czyli mały plagiacik) ale nie pamiętam żadnej melodyjki z niego, widać przeróbki tak mi w ucho nie wpadły. dla mnie ta gra jest przyzwoita, ale do Diabełków jej daleko...
chociaż pomysł ze zwierzątkiem zanoszącym łupy do miasta jest spoko. od czasów osiołka magazynowego w dungeon siegu czy czaru zmieniającego łupy w kasiorkę z dungeon siegy (nie pamietam z jakich czesci co, osiołek to jedynka ale nie wiem czy czar też czy już dwójka) niewele ciekawych pomysłów w gatunku się pojawiło. diablo 1 rewolucja, diablo 2 jej dalsza evolucja a potem atak klonow i tylko te pare pomysłów wspomnianych jako jakies przebłyski kreatywności odbieram...

ocenił(a) grę na 7

Do Torchlight muzykę komponowała ta sama osoba co do Diablo jedynki i dwójki(więc jednak nie plagiacik), w mieście jest praktycznie ta sama melodia co w Tristram z lekkimi zmianami, cóż, Z tego co pamiętam, to pierwsze Diablo też nie było zbyt bogate, samo miasto i podziemia, jak w Torchlight, a z tego co widzę to T idzie tą samą ścieżką co pierwowzór ( cóż, głównie z powodów finansowych) mam na myśli, że jest dobra ale skromna,(jakby sprawdzała, czy się przyjmie) za to druga część, pokazuje prawdziwy potencjał, Torchlight II tak samo jak Diablo II daje więcej możliwości, wrogów, przedmiotów no i przede wszystkim wychodzi z podziemi miasta i prowadzi ekspansję na tereny wokoło. Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony i nie mogę się doczekać. Pozdrawiam, bywajcie.

nie wiem jak zryty mozna miec gust by ''jak rodzimy Frater, beznadziejny Loki, kiepskawy Titan Quest , taki sobie Sacred....'' pieprzyć takie rzeczy. Sacred to gra genialna.

ocenił(a) grę na 10

do diablo 1 i diablo 2 ta gra sie nie umywa ,ale ; od diablo 3 Torchlight jest owile lepsza .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones