PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719645}
7,7 181
ocen
7,7 10 1 181
Tormentum: Dark Sorrow
powrót do forum gry Tormentum: Dark Sorrow

Tytuł bez wątpienia godny uwagi i warty polecenia. Jeśli ktoś lubi psychodeliczne klimaty Beksińskiego to będzie zachwycony. To właśnie te genialne grafiki i rysunki przykuły moją uwagę w pierwszej kolejności. Pod tym względem jest wybornie - gra cieszy oko (i ucho także). Oprawa i historia tworzą bardzo ciekawą, klimatyczną i spójna całość. Można naprawdę wsiąknąć tu po uszy.

Niestety ma 2 poważne mankamenty: jest stanowczo za prosta jak na przygodówkę - większość zagadek rozwiązujemy z marszu, niemal bezwiednie. Z tego też wynika poniekąd druga rzecz, czyli długość... a raczej krótkość. Przeszedłem ją 3,5 godziny, co pozostawia spory niedosyt.

7/10

Jak dla mnie, Świetna i przyjemna gra :) Na pewno pozostanie mi w pamięci :) Jaki to ja jestem zły :P 4 złe i 5 dobrych uczynków. Złe to: skazałem na śmierć szczura w klatce, jego obiad w domu utopiłem :P, ukrzyżowałem ptaka i klauna dałem jako zabawkę dla maga ^^

ocenił(a) grę na 9
Draco_Sting

Te gadanie o uczynkach to lekki spoiler....



U mnie było bodaj 2 złe uczynki reszta dobre.NIestety nawet wybranie właściwego klucza nie uratowało mojej postaci.

ocenił(a) grę na 7

Mam dokładnie takie same odczucia, oprawa audiowizualna jest znakomita, ale prostota zagadek wpływa również na długość samej gry. Chociaż to i tak 100x lepsza gra,niż te wszystkie pseudo przygodówki typu hidden object.

Legionvx

Fakt, faktem ,że zagadkę ze sprężynkami w sali tortur rozwiązałem bez podpowiedzi ,na logikę ;P

ocenił(a) grę na 9

Mnie starczyło na dłużej ale we 3 noce można spokojnie tytuł skończyć bez poradnika, delektując się każdą chwilą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones