PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705702}
7,7 110
ocen
7,7 10 1 110
Towerfall Ascension
powrót do forum gry Towerfall Ascension

Plusy i minusy

ocenił(a) grę na 5

Mało jest gier na 3, 4 osoby, dlatego każda jest na miarę złota. Chociaż ta do najlepszych nie należy, ale fajnie jest pograć w więcej niż 2 osoby, dużo frajdy, śmiechu itp.

Plusy:
+ na 4 graczy - no wiadomo, a zależy mi na takich, gdzie 4 graczy może zasiąść przy jednym kompie
+ ulepszenia i przeszkadzajki - trochę ich jest, urozmaica to grę
+ tracenie i podnoszenie czapek i korony - małe, a cieszy
+ dużo opcji w versus - szkoda, że tylko w versus
+ dzielenie się strzałami
+ różnorodność przeciwników
+ różnorodność strzał
+ muzyka
+ postacie

Minusy:
- poziom trudności - jest trudna na poziomie normal, ale jak pogramy na hardzie, to normal jest już dosyć łatwy, no ale na legendary, to jest już tragedia... poza tym sztuczna inteligencja pomniejszych bossów jest wysoka, trochę za wysoka, no ale dla wielu to będzie plus, bo inaczej gra byłaby za łatwa i nudna, chociaż ja wolę gry, które mogę przejść, a nie męczyć się i nie przejść
- mało plansz na więcej niż 2 osoby - na 4 osoby, to jest 5 plansz + 3 poziomy trudności, szkoda że te na 2 osoby nie są też na 4
- można siebie nawzajem postrzelić strzałą - chodzi o mapy co-op, szkoda że nie dali wyboru czy możemy dostać od siebie nawzajem czy nie
- brak opcji wyboru żyć - to samo co wyżej, w quest mamy ilość żyć, a w dark world możemy się "reanimować", mogliby dać wybór w każdej z tych opcji jak chcemy żeby było

Podsumowując, gra jest dosyć dobrze zrobiona, ciekawa, ale ciut za trudna, zajebiście ciężko jest mieć wszystko w niej zrobione, a z czasem jak już zostają do zrobienia najtrudniejsze mapy i poziomy, to po paru próbach człowiek się frustruje i wybiera jakąś inną, ciekawą, łatwiejszą gierkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones