PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613317}

Trine

7,5 2 208
ocen
7,5 10 1 2208
Trine
powrót do forum gry Trine

Plusy i minusy

ocenił(a) grę na 3

Kolejna gra na 3 osoby, można pograć we trójkę, kupa śmiechu, ale pewnie w pojedynkę nie miałbym cierpliwości by ją przejść

Plusy:
+ gra na 3 osoby
+ grafika - ładna
+ sporo możliwości - szczególnie czarodziejem
+ rozwój postaci - niewiele, ale zawsze coś
+ artefakty - niewiele, ale też zawsze to coś

Minusy:
- postać zwalnia podczas skoku - jak dla mnie jest to najpoważniejszy minus, często przez to ginąłem, ponieważ ciężko było się przyzwyczaić do tego skoku i wyczuć jak daleko skoczymy
- przy nowym etapie postacie przyporządkowują się losowo do kontrolerów - za każdym razem musiałem wraz z innymi graczami wymieniać się postaciami
- zagadki - to czego ogólnie nie lubię, ale nie były takie trudne
- nierówny balans przydatności postaci - najbardziej potrzebny był czarodziej, bez niego po prostu nie dałoby się przejść gry, z kolei rycerza równie dobrze mogłoby nie być, przydawał się tylko przy bossach i podczas starć z wieloma kościotrupami, o ile samym czarodziejem dałoby się przejść grę, o tyle już samym rycerzem nie

Podsumowując, udało się ją skończyć, nie było tak źle, grając we trójkę nawet można się nieźle zabawić, pośmiać, chociaż są gry lepsze na 3 osoby i jakoś jedynka nie zachęciła mnie aby wziąć się za kolejne części. Nie jest to gra w moim stylu, dlatego tylko granie w 3 osoby trzymało mnie przy tej grze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones