PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612144}
7,1 279
ocen
7,1 10 1 279
Turok 2: Seeds of Evil
powrót do forum gry Turok 2: Seeds of Evil

...sobie zapuściłem (stary komp) i mnie nawet wciągnęło, proste i dość prymitywne ale przyjemność jest.

WOLVERINE55

Ma całkiem niezły klimat.

WOLVERINE55

W momencie premiery to był hit dla mnie. Miałem na kompa. Piszesz że prosta i prymitywna ale wtedy nie mogłem jej przejść, wydawała mi się cholernie trudna. W sumie nigdy nie byłem ekspertem od strzelanek może dlatego, ale faktem jest że sporo było tam zbierania dziwnych przedmiotów, odblokowywania portali itd. latania ze świata do świata Zawiesiłem się na planszy na statku kosmicznym gdzie te cybernetyczne robale z kokonów wychodziły. Już sobie odpuściłem i zacząłem w co innego grać. Wkurzało mnie też że amunicja szybko się kończyła i trzeba było dobrze każdego przycelować żeby padł. To było trochę frustrujące.

ocenił(a) grę na 7
maurycy_86

Quake 2 jak byłem młody też był dla mnie trudną, dużo chodzenia z każdym kluczem niekiedy. A najgorszy był ten błąd z Save który zawsze występował po jakimś czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones