PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611756}

Twierdza 2

Stronghold 2
6,2 1 316
ocen
6,2 10 1 1316
Twierdza 2
powrót do forum gry Twierdza 2

Świetna gra

użytkownik usunięty

Grałem w nią całymi godzinami ;)

fatalna.nie wiem jak coś takiego można stworzyć.rozpisałbym się bardziej ale w mojej wypowiedzi są linki

użytkownik usunięty
hhhhggh

Jak jak kocham takie wypowiedź, kiedy jakiś frajer pisze, że " Ahh rozpisał bym się bardziej ale...". Jak masz coś do napisania to napisz to a nie pierd.olisz bez sensu o jakiś linkach.

dobrze nie rozumiem tych zabezpieczeń,nie będę tego pisać,ale nieuczciwe jest nazywanie kogoś frajerem po 1 wypowiedzi.Ja Cię nie obraziłem w mojej wypowiedzi,nie wyzywałem Cię od debili czy idiotów,tylko wyraziłem zdanie MOJE zdanie i nie musisz go podzielać.Muszę się na czymś wyżyć.Z tymi linkami to po prostu miałem odonośniki do filmów itd.i nie moglem ich opublikować

użytkownik usunięty
hhhhggh

No oczywiście najprościej jest się zasłonić tym że " to moje zdanie". Ale ja cię tylko proszę o to że jak już takie zdanie wyrażasz żebyś podparł je jakimiś argumentami. Wraziłem się źle ty nie jesteś frajerem ty jesteś po prostu dzieckiem które nie ma więcej niż 12 lat ( stwierdzam to na podstawie tego że masz nic który pewnie napisałeś na "odwal" i dlatego jest on taki absurdalny po za tym wszystkie twoje filmy które oceniłeś na 10 to gnioty robione dla kasy i kreskówki które nikomu bym nie polecił nie ma tam praktycznie ŻADNEGO dobrego filmu ) Dlatego nie mam do ciebie żalu gdyż wiem że jesteś po prostu dzieckiem i nie potrafisz ułożyć kilku sensownych zdań które przemawiały by za tym co powiedziałeś wyżej.

chcesz?to po 1:maksymalne zbugowanie gry,w której po każdej stronie rozgrywki można się spodziewać jakiegoś buga.2:słaba muzyka w porównaniu z 1 częściami,a jeżeli one lecą to w nieodpowiednich momentach(muzyka z 1 części,która wtedy służyła gdy nikt nas nie atakował,leci przy oblężeniu).3:misje(przynajmniej niektóre)są łatwiutkie i po pewnym czasie polega jedynie na budowaniu nowych budynków.4:grafika nie jest w grach najważniejsza,ale granica musi być.Grafika tutaj nie ma klimatu i mimo różnych ulepszonych rozwałek muru itd.jest dla mnie brzydka.5:te ulepszenia gospodarki są dla mnie jedynie utrudnieniem rozgrywki i nie umilają jej,jeżeli chcesz rozbudowanych gier to odsyłam do total war czy Europa Universalis.6:dubbing postaci,które dla mnie w 1 części tez były idiotyczne ale przyjemnie się ich słuchało,natomiast tutaj ani śmieszne a idiotyzm sięga najmroczniejszych czasów świata.7(tu mogę nie pamiętać więc mogę się pomylić)w 1 częściach postacie były w ramkach,natomiast tutaj są na zewnątrz panelu czy jak to się tam nazywa i po pierwsze zasłaniają część ekranu,po drugie wyglądają brzydko.8:postacie z wyjątkiem Pascala ze specyficznym akcentem są jakoś tak dla mnie mało wyraziste,bez charyzmy.9:fabuła jest taka jakby trochę nieprzemyślana,do dzisiaj jej nie pamiętam.10:misje na czas,które w tej części są dla mnie nieco gorzej zrobione,chociaż w tym wypadku każdy ma inny gust.Znalazłoby się jeszcze trochę,ale nie chce czekać z publikacją

hhhhggh

aha i jeszcze włości,których zarządzanie jest takie samo jeżeli dobrze pamiętam jak zamek więc w pewnym momencie mamy do władania kilka lub kilkanaście zamków,wolalem stary system

a co do moich ocen zobacz to: http://www.filmweb.pl/user/Gimbojaszczur_Krol/films

użytkownik usunięty
hhhhggh

I to są twoje oceny ? Oceniłeś Pulp fiction na 2, albo "Skazani na Shawshank" na 1 ? Jak widać do niektórych produkcji po prostu trzeba dorosnąć...

myślę że to podpucha ale zobacz to NIE MOJE oceny

hhhhggh

jestem pewien że to była podpucha z Twojej strony...ale mniejsza z tym

użytkownik usunięty
hhhhggh

Pokazujesz mi oceny jakiegoś innego gościa ? Dlaczego mam niby na nie patrzeć ?

Chcialem Ci tylko pokazać,że wedlug mnie lepiej dawać przesadzone oceny niż fatalne.

użytkownik usunięty
hhhhggh

Taa ale mnie nie obchodzą kanały "Hejterskie" w którym każdy film jest oceniany źle. Chodź o to że nie oceniłeś ( no może po za Batmanem ) żadnego dobrego filmu tylko same bajki i inne komercyjne badziewia.

KAŻDY MA INNY GUST GDYBY KAŻDY MIAŁ TAKI SAM TO BY NIE BYLO CIEKAWIE NO I PO CO BY BYŁY OCENY SWOJĄ DROGĄ CHYBA JESZCZE NIE OCENIŁEM SPID`YEGO ZARAZ GO WPISZĘ SORKI ZA CAPSEL

użytkownik usunięty
hhhhggh

Zanim skończę z tobą rozmowę odpowiedz mi tylko na jedno pytanie. Kim lub czym jest ten "spidy" ? Bo mnie to intryguje.

to jest podpucha ale odpowiem Ci:Człowiek pająk.dziwny se przybral przydomek,nie?przynajmniej to lepsze od niemolaka w kanalizacji

użytkownik usunięty
hhhhggh

Noo dobra...
O co ci chodzi z tą podpuchą ? Myślisz że ciebie wkręcam ?
"Człowiek pająk" jest dziwnym pseudonimem a co miał sobie wybrać "człowiek gówno" ?
A tym bardziej nie wiem o co ci chodziło z tym niemowlakiem w kanalizacji 0,o
Bez obrazy ale zastanawiam się czy jesteś za przeproszeniem debilem, dzieckiem czy udajesz.

Jezu wszystko szwankuje może rzeczywiście powinienem poczytać faq.Zresztą powiedziałeś już że jestem dzieckiem co trochę jest prawdą a wysuwasz 2 nowe hipotezy:debil i udawanie.



użytkownik usunięty
hhhhggh

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones