PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615262}
8,7 921
ocen
8,7 10 1 921
UFO: Enemy Unknown
powrót do forum gry UFO: Enemy Unknown

Ja. Narazie mam dwie bazy i juz statki ufokow maja rozmiar LARGE.
Aha dzisiaj po pracy czeka mnie obrona Bombaju przed terrorem.

NokiaFi

Ja pogrywaj na mojej Amidze :) gra ma klimat i jest lepsza od tych crapow z PC

ocenił(a) grę na 10
Amiga1240

Ja gram na PC, bo tury alienów nie trwają wieki (albo jak sobie przypomne te "fazowe" wybuchy Blaster Launchera na Amidze). Ogólnie jedynym wyzwaniem, jakie mi pozostało to przejście gry na Superhuman, tyle że nie da się tego zrobić nie sejwując co 2 minuty, bo kosmici walą headshoty z drugiego końca mapki, panikujący żołnierze potrafią wystrzelić rakietę stojąc tuż przed ścianą, a czołg z pozostawionymi punktami ruchu strzela rakietami na prawo i lewo nie przejmując się cywilami ani niczym. Trzeba iść na skróty i opracowywać heavy plasmę jeszcze przed jakimkolwiek pancerzem, bo strzelbami czy zwykłymi laserami to na superhumanie można co najwyżej Sectoida postraszyć.

2019, ja gram ;D

majinus

Jak grałeś z dyskietek to Blaster luncher dogrywał sie ze stacji sekwencyjnie 18kb/s transfer
Ja grałem z dysku twardego z 6 MB ram to sobie zapamiętywał dane
Generalnie gra zacna ale na superhuman to chyba niemożliwa

Amiga1240

Na PC jednak pixeloza w porównaniu do wersji z amigi PC VGA 320x200 wyglada na monitorze obrzydliwie ;) monitor amigowy lub crt ma sprzętowy motion blure rozdziałka na amidze 320x256

ocenił(a) grę na 10
Amiga1240

Zdaję sobie z tego sprawę, ale mało kto ma dziś miejsce na osobny monitor :D Mimo wszystko, na przeciętnym dziś pececie jest to jakieś 80% doświadczenia z Amisi. Zresztą, dźwięki wciąż są genialne, a missclicki mychą zdarzają się z taką samą częstotliwością jak kiedyś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones