PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606065}

Uncharted 2: Pośród złodziei

Uncharted 2: Among Thieves
8,6 16 134
oceny
8,6 10 1 16134
Uncharted 2: Pośród złodziei
powrót do forum gry Uncharted 2: Pośród złodziei

Normalnie nie da się grać kiedy Boberek podkłada głos pod głównego bohatera, tym
bardziej że robi to z podobną manierą jak przy dubbingowaniu Serca:/
Cały czas miałem wrażenie że zaraz zacznie zachwalać Neostradę. Czujecie to?

W ogóle dubbing w polskim wydaniu zazwyczaj wypada fatalnie. Głównie przez zbytnią
teatralność w wypowiadanych tekstach.

ocenił(a) grę na 9
Stilnes

Boberek podłożył głos świetnie grałem w gre kilka razy multi nadal gram i mam nadzieje że w Ucharted 3 to on będzie podkładał głos!

ocenił(a) grę na 10
Stilnes

Boberek podłożył głos koncertowo, a jeśli Tobie kojarzy się tylko z neostradą to już trudno. Dla mnie to geniusz, lepiej wypadł niż oryginalny głos Drake'a

ocenił(a) grę na 10
Stilnes

ja to czuję, dlatego od razu wyłączyłem polski dubbing:)

ocenił(a) grę na 8
Stilnes

żeby nie było niejasności. uważam że boberek to świetny aktor i zazwyczaj świetnie wywiązuje się ze swojej roli.
mi po po prostu tu nie podpasował. jest zbyt charakterystyczny.
zdecydowanie wolę oryginalną wersję i tylko na takich grywam.

ocenił(a) grę na 8
Stilnes

Tak to juz jest z dubbingiem tylko polacy nie rozumieja.. Aktorzy podkladaja glos zazwyczaj, Ci ktorych znasz z powiedzmy seriali, reklam, filmow dlatego ci sie kojarza i zawsze beda sie kojarzyc i nie ma tu znaczenia jakosc dubbingu ze zrobili to do kitu i wylaczylem bo mi sie kojarzy.. W USA tez tak pewnie maja tylko sa przyzwyczajeni bo od zawsze maja dubbing ale przeciez tam tez podkladaja glosy goscie z reklam itp... ludzie ogarnijcie glowy.

ocenił(a) grę na 8
Stilnes

Hahah, mnie też On irytował, Ale powiem Wam , że grając z Polskim dubbingiem miałam niekiedy ubaw z tekstów,

ocenił(a) grę na 9
Stilnes

Ogólnie to też mi nie pasował do Drake'a, drażniło mnie to na początku. Ale po pewnym czasie tak mi Boberek podpasował do Natana, że nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Może i miał manierę Serca albo Juliana, ale w pewnym momencie zapomniałam całkowicie o tym.

użytkownik usunięty
Stilnes

Bój się Boga. Boberek w przypadku obu Uncharted, przy których lokalizacji brał udział, odwalił dosłownie małe mistrzostwo świata.

Stilnes

ja też szybko wyłączyłem dubbing - po prostu nie ma porównania, ulatuję gdzieś część klimatu, gier słownych, tego awanturniczego stylu, tego z czym Unch się kojarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones