PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609642}

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Uncharted 3: Drake's Deception
8,4 14 953
oceny
8,4 10 1 14953
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
powrót do forum gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Świetna!

ocenił(a) grę na 10

Chociaż momentami za dużo strzelaniny, a za mało zagadek to i tak niektórymi scenami gra nadrabia. Świetna grafika, majstersztyk pod tym względem.
Fabuła też fajna.
Szkoda tylko, że taka krótka : (
Mam nadzieję, że wyjdzie 4. część.

ocenił(a) grę na 9
Georgiana_

dokladnie zajebiaszczo!, fakt dosc krotko, niecale 4 godz grania jak przyszla gra i juz 7 rozdzial, grywam czesto multiplayer U2, jesli porownia sie do 3 czesci to dynamika ruchu postac grafika i grywalnoc bija na glowe poprzednia czesc, wielki banan na ryju :)) 4 musi wyjsc bo juz widac ze 3 bedzie sukcesem ps'sa wiec napewno nie zmarnuja okazji do zarobienia kasy, choc raczej trzeba bedzie pewnie ze 2 lata minimum poczekac, ale patrzac na wszystkie 3 czesci warto czekac

ocenił(a) grę na 10
mihas

Ja jak na razie gram, a jestem w rozdziale 8 i sądzę, moim skromnym zdaniem, że 2 była trochę lepsza, ale może się rozkręci...

ocenił(a) grę na 8
dadi90

a ile jest w sumie rozdzialów?

ocenił(a) grę na 9
Georgiana_

nie sądzicie, że sterowanie jest gorsze niż w poprzednich częściach? Chodzi mi głównie o celowanie - moim zdaniem jest znacznie mniej precyzyjne niż wcześniej. Poza tym gra świetna!

bar_trek

Trochę ciężko mi się wypowiedzieć na temat gry ale po gameplay'u faktycznie zapowiada się świetna pozycja. Jednak co jak co ale Tomb Raidera nigdy nie przebije choćby ze względu na małą ilość zagadek :D Przynajmniej wiem co kupić znajomemu na ps3.

bar_trek

Sterowanie jest dobre, tylko czasem nasz "towarzysz" (czy to Charlie czy to Sully) blokuje droge i w tym czasie ludzie Marlow mnie zabijali (mowie o poziomie Miażdżący). Zagadek więcej niż w 2 częsci i trudniejsze. Świetna grafika, fabuła :)

ocenił(a) grę na 10
ciutNienormalna

gra zajebista, ale zagadek było zdecydowanie więcej w dwójce

Georgiana_

podobno w 3 jest wiecej zagadaek niz w 2 0_o. w drugiej czesci byly 3,4 zagadki niezbyt skomplikowane.zreszta sie zobaczy jak sie ja samemu przejdzie :)

bourbonKid

Chopaki dacie rade skoro dziewczynie brakują już tylko 3 trofki do platyny xD powodzenia

ocenił(a) grę na 10
ciutNienormalna

Mogłaby byc ciut trudniejsza no i oczywiście dłuższa :) Tak to bez zastrzeżeń, polecam 10/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones