PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609642}

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Uncharted 3: Drake's Deception
8,4 14 953
oceny
8,4 10 1 14953
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
powrót do forum gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Pomimo swojej technicznej maestrii giera strasznie irytuje-> tak ch*owo wydłużanych strzelanin to nie widziałem w żadnej grze. Mamy jeden, dwa levele spokojeniejsze a potem nagle środku pustyni,lotnisku, ruinach, statku czy gdziekolwiek indziej bazuki, pancernych, i armię do rozwałki. Jestem w 19 chapterze w tym wymarłym mieście i powiem szczerze już bardziej klnę z irytacji niż sie zachwycam krajobrazami

ocenił(a) grę na 10
FvJ

Kurcze trudno się z tym nie zgodzić... Moim zdaniem za dużo strzelania.

ocenił(a) grę na 10
RobsoneM

I tak w tej części strzelania jest najmniej.

ocenił(a) grę na 8
MatiZ_3

Tak, kochają.. a tak narzekają.. :P

ocenił(a) grę na 10
Olka_hipi

Ja nie narzekam. Stwierdzam tylko fakt. Ludzie narzekają na dużą ilość strzelania w trójce, chociaż tak naprawdę jest go najmniej.

ocenił(a) grę na 10
MatiZ_3

Faktem jest, że w pierwszej części, którą właśnie ukończyłem było 90% strzelania, więc już nie narzekam na trzecią część :-D

ocenił(a) grę na 8
RobsoneM

Dla mnie też za dużo strzelania, ale gra naprawdę super, najlepsza jest interakcja postaci z otoczeniem :3

ocenił(a) grę na 8
Olka_hipi

Najlepsza jest interakcja postaci z otoczeniem?
Przecież tutaj tego w ogóle nie ma

ocenił(a) grę na 8
speedcube

Moim , zdaniem jest, może źle sie rozumiemy, albo ja źle sprecyzowałam..
chodzi mi o to , że kiedy idziesz Natanem , to On na przykład, podpiera się ściany, albo wywala się, potyka. o to mi chodzi. Jak przechodzisz przez cieśniny.

ocenił(a) grę na 8
Olka_hipi

No w ten sposób patrząc to masz rację
Ale gdy idziesz w tłumie ludzi, to Nathan się wywala, a inni stoją jak ściana

ocenił(a) grę na 8
speedcube

A no fakt.. ale ogółem graficznie gra daję radę.
Mi się podoba

FvJ

Zgadzam sie ! ogolnie gra jest do bani, jedyny atut to kapitalna szata graficzna

ocenił(a) grę na 8
Klasykowiec

Nie jest taka do bani.. nie przesadzajmy...

Olka_hipi

Strasznie dużo strzelania, mało chodzenia po takim ładnym świecie

ocenił(a) grę na 8
Klasykowiec

ze strzelaniem się zgodzę.

Klasykowiec

sam jestes do bani

FvJ

Też bym się tak wściekał jakby co chwilę ginął jak Ty...zmień poziom trudności na EASY to może pójdzie Ci lepiej.

ocenił(a) grę na 10
Sariel_filmweb

Hahaha - Castiel ;) To samo chciałem napisać :D

ocenił(a) grę na 9
FvJ

No nie wiem, grałem na Hard, faktycznie wrogowie bardzo wytrzymali na strzały, ale wkurzyłem się w jednym może dwóch momentach:)) Też wolę jak ktoś pada po jednym strzale, jak na very easy, ale wtedy singiel się skraca o połowę i nie ma tyle zabawy. Ja grałem ponad 11 godzin na hardzie i bawiłem się wyśmienicie, myślę że mimo wszystko gra sporo traci na poziomach easy/normal. Oczywiście po przejściu zacząłem od nowa żeby pozbierać skarby, porozglądać się i złapać kilka pucharków, ale już na easy na spokojnie:) Gra rewelacyjna, po Uncharted 2 zdecydowanie najlepsza w tej chwili gra na tą generację sprzętu!

Indrid_Cold_84

A mnie się podoba,że jest tyle strzelania. Zwłaszcza na poziomie miażdżącym,trzeba się trochę nakombinować, żeby kogoś zastrzelić.

Indrid_Cold_84

A mnie się podoba,że jest tyle strzelania. Zwłaszcza na poziomie miażdżącym,trzeba się trochę nakombinować, żeby kogoś zastrzelić.

FvJ

Irytujący to ty jesteś. ! ;) Przyczepiłeś sie do gry jednej z nie wielu w swoim rodzaju która jest dobra . Każdy ma swój gust co Nie . To nie znaczy żeby ją zaraz tak oczerniać. Każda gra ma swoje dobre i złe strony ale ta gra ma na pewno mniej tych złych niż dobrych. Chyba że nie wiesz co piszeż i oceniasz po okładce. .........

ocenił(a) grę na 8
FvJ

Najgorzej jest jak walą ze wszystkich stron,często z 5 razy pod rząd ginąłem albo zagadek bez tutoriala bym nie ruszył

AdrianQ

Ja też przeważnie kiedy gdzieś utknę, to po chwili mi puszczają nerwy i pomagam sobie internetem,ale akurat w tej grze sie uparłam. Nie i koniec. Oczywiście nad jedną z zagadek siedziałam raz dwa dni, i jak to zwykle bywa, rozwiązanie okazało się banalnie proste. Ale jaka satysfakcja:)

ocenił(a) grę na 8
FvJ

Jestem świeżo po przejściu i powiem tak , raczej napiszę.Takiej ilości bluzgów jakich użyłem podczas obcowania z tą grą nie miałem okazji użyć przy żadnej innej produkcji.Ale.... nie jestem graczem konsolowym uczę się dopiero grać w gry tego typu na padzie.
Co niektóre walki wymagały u mnie około 20 powtórzeń i aktów płaczu.Nie mniej jednak jeżeli się już to przebrnie to czuje się ogromną satysfakcję, a same krajobrazy w grze zwłaszcza w końcowym chapterze rekompensują wszystko.A motyw pościgu konwoju na koniach jak dla mnie mistrzostwo.Zatem gra ode mnie dostała 8.Ale fakt jest faktem wiele walk w grze to po prostu przesada przez duże P.

ocenił(a) grę na 8
Shade83

Zmień tryb celowania w opcjach. Podstawowy jest schrzaniony.

ocenił(a) grę na 6
FvJ

W tej części najbardziej nie podobał się rozdział z zatrutą wodą i halucynacjami. Obraz tak falował, że aż mnie oczy rozbolały. Nie mogłem na to patrzeć, musiałem mrużyć oczy. Oczopląsu można by od tego dostać albo ciężkiej epilepsji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones