PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609642}

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Uncharted 3: Drake's Deception
8,4 14 953
oceny
8,4 10 1 14953
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
powrót do forum gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Jednak dycha

ocenił(a) grę na 8

Po świetnej drugiej części miałem trochę obaw co do kontynuacji serii, Uncharted 2:
Among Thieves zawiesiło poprzeczkę bardzo wysoko, rewelacyjna oprawia graficzna,
świetna ścieżka dźwiękowa, ciekawa i pełna zwrotów akcji opowieść, sprawiał że owa
gra była/jest uważana za najlepszą grę na ps3, obawiałem się trochę że Panowie z
Naughty Dog zaserwują nam drugi raz to samo, pod inną nazwą, z nawiązaniem
kolejnej ciekawej intrygi. Myliłem się, i to bardzo. Uncharted 3: Oszustwo Drake’a wciąga
jak narkotyk, gra wygląda pięknie, modele jak i ruchy postaci są świetnie odwzorowane,
żeby cieszyć się z tej gry, w sumie nie trzeba w nią grać, można usiąść wygodnie na
fotelu i delektować się nią jak dobrym filmem, oglądając jak ktoś gra. Fabularnie jest
również bardzo dobrze, opowieść jest ciekawa i pełna zwrotów akcji, gra nie daje nam
się nudzić, co chwilę następuje jakieś zdarzenie które pcha opowieść do przodu, przy
czym przeważnie jest to coś efektownego. Po ukończeniu gry (co powinno nam zająć
jakoś od 8 do 10 godzin co jest naprawdę niezłym wynikiem biorąc pod uwagę
dzisiejsze produkcje) nie żałowałem ani jednej wydanej złotówki na ten tytuł, początkowo
wystawiając ocenę 9/10, teraz zmieniam ją ze względu na tryb dla wielu graczy na który
poświęciłem nieco więcej czasu. Multiplayer jest świetny, a najlepsze jest w nim to że w
końcu jest dostępna opcja gry na podzielonym ekranie, więc nic nie stoi nam na
przeszkodzie żeby na jednej konsoli ze znajomymi, powalczyć z innymi graczami, w
każdym dostępnym trybie rozgrywki. Podsumowując gra warta swojej ceny, fajnie jest
wiedzieć że nie wszystkie studia odcinają kupony jedynie żerując na wcześniej
wypromowanej marce swoich gier, tak więc polecam Uncharted 3: Oszustwo Drake’a
każdemu posiadaczowi ps3, a jeżeli nie masz konsoli a nadal zastanawiasz się nad jej
zakupem, seria Uncharted może być jednym z powodów dla której warto zakupić ps3.
Dzięki za uwagę, pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones