PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609642}

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Uncharted 3: Drake's Deception
8,4 14 953
oceny
8,4 10 1 14953
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
powrót do forum gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Dureń zawsze znajdzie powód do narzekania na arcydzieło jakim jest Uncharted 3 i cała seria.

Gdyby jednak durnia zapytać o to, która przygodowa gra akcji jest lepsza, dureń ów nie byłby w
stanie takiej wymienić.

Oczywiście pecetowi fanatycy, którzy PS3 widzieli wyłącznie na wystawie w MediaMarkt, będą
twierdzić że najlepsiejszym konkurentem jest TombRaider 2013 z PC. Problem w tym, że ta gra
jest także na PS3 i porównanie do Uncharted wypada dla TR bardzo blado.

Nie jest to gra dla opętanych fanatyków 3D Marka i wykresów wydajności.

Uncharted to fabuła godna hitu kinowego, przy którym Indiana Jones wydaje się być filmem
klasy B. Uncharted elegancko wplata prawdziwą historię korsarza Drake'a w fabułę i historię
artefaktów.

Uncharted to świetna muzyka nagrana w studio przez orkiestrę.

Uncharted to motion capture z profesjonalnymi aktorami, których dialogi są ciekawe, a głosy co
najmniej inspirujące.

Uncharted to płynna grafika o jakości tekstur zrywajacej kask z głowy. I to wszystko na sprzęcie
z 2007 roku z 256MB pamięci RAM. PC w takiej konfiguracji nie byłby w stanie odpalić samego
Windows XP i Notatnika.

Uncharted to genialne, artystycznie zaprojektowane, unikalne lokacje przy których pozostałe
gry na silniku Unreal z poziomami powstałymi według metodologii CTR+C/CTRL+V, wyglądają
na robotę gimnazjalisty który odkrył potęgę Schowka Windows.

Uncharted to animacje i przygody na miarę James'a Bonda. Że wymienię choćby pogoń za
samolotem i rozbicie tegowoż, burzę piaskową czy podziemne miasto albo ucieczka z
płonącego zamku czy podróż pociągiem w góry albo ucieczka z rozpadającego się budynku
ostrzeliwanego przez helikopter (część 2). W żadnej innej grze od roku 2004 nie widziałem tak
genialnie wykorzystanej potęgi Havok'a.

W której grze macie takie akcje? W ŻADNEJ. Pecetowe gry to drewniane animacje, fabuła
zastąpiona strzelaniem, nuda i dno.

użytkownik usunięty
jedyny_realista

Muszę przyznać Ci rację.

Lecz gdy byłem w pełni PC-towym graczem, nie narzekałem na Uncharted. Po prostu cholernie bardzo chciałem w to zagrać. Uwielbiam taką tematykę - Indiana Jones, Tomb Raider. Przygoda, zagadki plus akcja. O ile dobrze wiem to mało jest takich serii.

No i przyszedł czas na kupno PlayStation 3. Bez wahania wybrałem zestaw z Gran Turismo 5 i Uncharted 3 GOTY w pudle z konsolą. Oczywiście od razu odpaliłem Oszustwo Drake'a.

Po muzyce w głównym menu wiedziałem, że się nie zawiodę. I się nie zawiodłem przez całą grę. To jest konsolowe arcydzieło, obok RDR. Na PC nie ma takich gier, więc nie żałuję kupna PS3, nawet jeśli niedługo będzie PS4.

ocenił(a) grę na 8

Skoro Ci się spodobał to sprawdź koniecznie The Last of US - również od studia Naughty Dog (producentów Uncharted). Zdecydowanie lepszy i dojrzalszy tytuł.
http://www.youtube.com/watch?v=0DowFJQuZ0c

jedyny_realista

Ja mam PS4 (od dzisiaj) i PC-ta (od zawsze, a tak naprawdę od lat 90-tych, gdy byłem na studiach) - PC jest niezastąpiony do gierek FPP - tu sprawdza się tylko WSAD + dobra konfigurowalna mysz dedykowana do gier + "nos w ekranie", oraz do gierek typu Diablo 3 lub strategii - we wszystkich innych gatunkach rządzą konsole - choć w serię Batman (Arkham Asylum, City, Origins) pogrywałem na PC z podpiętym Xboxowym padem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones