PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609642}

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Uncharted 3: Drake's Deception
8,4 14 953
oceny
8,4 10 1 14953
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
powrót do forum gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Mam pytanie

ocenił(a) grę na 10

Bardzo lubie gry typu assassin's creed batman arkham asylum i city oraz PoP'y i moje pytanie jest takie czy gry Uncharted oraz god of war beda mi sie podobac, bardzo sie nie znam, poniewaz konsole mam od niedawna :)

użytkownik usunięty
eZio89

Uncharted 3 NIE MOŻE się nie podobać :D Mam całą trylogie Uncharted i mogę powiedzieć że to najlepsza gra na PS3 :)) A co do God of War to już zależy od gustów jednym się podoba innym nie mi osobiście podoba się bardzo w trójce zrobiłem platynke :) gra jest naprawde fajna i godna polecenia :)

ocenił(a) grę na 10

Ale jeżeli chodzi o błędy gry to więcej błędów jest w god of war niż w uncharted. Ja też osobiście polecam uncharted ale jeżeli nie masz nowj części assassina reveletions to także polecam Batmana arkham city też polecam bo te gry są zajefajne. Możesz też spróbować demo, ja grałem i wierz mi warto.

ocenił(a) grę na 8
eZio89

spodobaja Ci sie obie na pewno bierz w ciemno gralem w nie wszystkie :)

ocenił(a) grę na 10
deco10

Dziekuje wszystkim za pomoc :)

eZio89

Też mam do was pytanie najbardziej lubię gry w stylu gears of war trylogii , i kupiłbym se drugą konsole ps3 i czy Uncharted 3: Oszustwo Drake’a , ,killzone 3 oraz god of war3 spodobałyby mi się ? Jeśli tak to najprawdopodobniej kupię sobie drugą konsole .

ENDmOstER

Widziałem recenzje og Uncharted 3 i póki co mi się podoba może wydaje mi się że za mało szczelania ale jest bardzo dobrze .
Ps : polecam recenzje og

ENDmOstER

Uważam że żadna gra nie jest warta, żeby wyłącznie dla niej kupować konsolę, ale jeżeli już ją posiadasz, w takie tytuły jak god of war, uncharted czy heavy rain po prostu trzeba zagrać.

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

Grałem w uncharteda boski co do innch to kolega mi mowil, że god of war 3 jest fajny o killzonie sie tak samo wypowiadal ale osobiscie jeszcze nie nabylem ani GoW3 ani K3

eZio89

dzięki wam . Chyba póki co odpuszczę i pogram na xboksie

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

jak masz X360 to ja bym tez nie kupowal ps3

ocenił(a) grę na 10
eZio89

Zadam jeszcze jedno pytanie czy da rade zagrac w Infamousa 2 jeśli nie grało sie w jedynke :)

ocenił(a) grę na 9
eZio89

Oczywiście, że da ale druga część jest o wile gorsza niż pierwsza, po za tym gdy kupisz InFamous 2 dostaniesz kod rabatowy 50% na Infamous 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones