PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609642}

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Uncharted 3: Drake's Deception
8,4 14 953
oceny
8,4 10 1 14953
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
powrót do forum gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Ja już przeszłam grę i tak sczerze to spodziewałam się czegoś więcej -_-
Po przejściu gry jednak jestem w stanie stwierdzic, że dwójka raczej była lepsza.
Strasznie krótka była ta gra... No i da się zauważyc, że faktycznie momentami któryś z naszych towarzyszy zacina się albo blokuje nam drogę... to jest takie małe nie dopracowanie O_O Jak grałam z siostrą na dwóch online to w końcu wyszło tak, że zaciął się taki jeden gośc, a w jednej z misji to mnie w powietrzu uwięziło i wogule się nie mogłam ruszyc O_o Da się również zauważyc, że strzelanie jest mniej precyzyjne
Ale jednak coś z tej gry stworzyli, da się zauważyc, że może jest mniej zagadek, ale za to są trudniejsze, a walka wręcz jest znacznie ulepszona. Było trochę niespodziewanych momentów itp... Najbardziej zawiódł mnie koniec, no bo myślałam, że tam rozgrywka to się najbardziej rozwinie, a tu zaraz po tych chalucynacjach Drake'a to tylko strzelanina potem film(za dużo tego filmu, powinien byc krótki filmik a potem powinno dac się coś zrobic), potem uciekanie przed walącym się miastem, potem Talbot....
Uważam, że dwójka jest lepsza, ale trójka jednak nie zostaje styłu.... Spodziewałam się tu czegoś więcej, ale to nie zmienia faktu, że ta gra jest świetna :D Przyjemnie mi się w nią grało, to wszystko było zupełnie inne niż w poperzednich częściach
Naughty Dog się postarało i liczę na to, że pomyślą coś o 4 części ;)

ocenił(a) grę na 10
Colgirl

Wszyscy fani Uncharted będą chcieli 4 część,nawet mój kolega który zagrał tylko w U2 w poziom z czołgiem też chce czwórkę. A z graniem na online to zawsze ktoś zauważy błędy,czy to wielkie czy to małe ale zawsze zauważy błędy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones