PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609642}

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Uncharted 3: Drake's Deception
8,4 14 953
oceny
8,4 10 1 14953
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
powrót do forum gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Platynka wpadła po ledwo 20 godzinach

marcel1006

zgadzam się najlepsza była druga część

ocenił(a) grę na 9
ELIKA_

Jedynka też niczemu sobie, cała trylogia jest genialna.

nakati_snake

no racja, ale Chloe jest fajniejsza od Eleny a w jedynce nie było Chloe więc wiesz...

ocenił(a) grę na 9
marcel1006

Skoro zdobyłeś platyne to mam pytanko: jak z poziomem trudności miażdzącym? jest do przujęcia czy będe rzucał padem o ściene bo w przypadku uncharted 2 nerwica mnie dopadła w roździale w pociagu.

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

Prawdopodobne że rzucisz padem na poziomie z Drake'em na pustyni w wiosce,ja tak miałem na miażdżącym.Ale nie rzuciłem padem tylko poduszką.

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

zrobisz crushing bez bólu jest tylko kilka cięższych momentów ale nie tragicznych wymienić trzeba strzelaninę w glównym pomieszczeniu statku, na cmentarzysku wraków i gdy w ostatnim rozdziale ładują Cię granatami te zjawy

marcel1006

Gdzie grindowałeś RPG? Na poziomie z łodzią do wysadzenia? Mnie została końcówka crushing, kilka skarbów i to draństwo

ocenił(a) grę na 10
bachan

RPG NAJLEPIEJ ZROBIĆ W WIOSCE BODAJŻE 19 ROZDZIAŁ GDZIE POD KONIEC SIEDZISZ ZA ZASŁONĄ I Z GÓRY WJEŻDZA CIĘZARÓWKA I W TWOIM KIERUNKU IDĄ OPANCERZENI KOLESIE WYBIEGASZ ZZA ZASŁONY W LEWO TAM TEZ JEST PARU ZWYKŁYCH TYPÓW ALE OBOK NICH LEŻY RPG BIERZESZ JE I PO KOLEI RĄBIESZ W NICH WSZYSTKICH RPG MA JEDEN NABÓJ ALE PO WYSTRZELENIU MOŻESZ PODNIEŚĆ NASTĘPNE Z TEGO SAMEGO MIEJSCA PAMIETAJ ŻEBY NIE STRZELAĆ W SAMOCHÓD ŁADUJESZ TYLKO W KOLESI AŻ ZOSTANIE JEDEN I WCZYTUJESZ CHECKPOINTA OD NOWA.. A i koledzy crushing w porównaniu do dwójki poziom znacznie obniżony może dlatego gra tak szybko się znudziła nie to co dwójka którą się bawiłem kilka miesięcy. Jedynka z resztą też była spoko

ocenił(a) grę na 9
marcel1006

To dobrze niedłuo zaczne crushing bo komentarze na trophy hunters w których pisze iż crushing jest za*ebiście trudny przeraziły mnie.

marcel1006

Wielkie dzięki. Nie pomyślałem o tym miejscu. Podejdę do tego po crushu, na easy będzie łatwiej.

Swoją drogą, very easy nie polecam do grindowania. Pomocnicy nasi kochani w końcu trafiąją i zabijają nam przeciwników więc kumulacyjne trofea trwają dłużej (przeładowanie, kill streak itp).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones